Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik introk, mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik introk, mennyi idő után nyiltatok meg maximálisan kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy érrem, akik nagyon zárkózottak, bizalmatlanok, mennyi idő után lazultatok le, hogy már teljes bizalommal voltatok, nem volt tabu semmi?
nov. 25. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár hét. De csak mert nekem minden szempontból első a párom. (Randi, csók stb. 20 éves voltam akkor)
nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ja az első randitól pár hét. Előtte ismertük már egymást felszínesen pá hónapja
nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem kapcsolatBAN történik, hanem előtte kéne, ééés ezért maradok szingli.
nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagyok, de nem bizalmatlan. Nálam az introvertáltság inkább abban mutatkozik meg, hogy kell elég időt egyedül lennem ahhoz, hogy feltöltődjem, és néha túl soknak érzem, ha társasággal vagy bárkivel össze vagyok zárva folyamatosan.

Ill. én nagyon kevés emberrel vagyok képes természetesen viselkedni az ismeretség elején, nehezen oldódom fel... de amúgy nálam pint az van, hogy akivel úgy összepasszolunk, az szokott lenni a kivétel, akivel azonnal megtalálom a hangot vagy biztonságban érzem magam mellette - és eddig nem csalt meg a megérzésem szerencsére. Szóval én pl. előző kapcsolatomban viszonylag gyorsan, 1-2 hónapon belül megnyíltam, a legmélyebben őrzött titkaimmal is.

nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!