Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik mindig "maximálisan nyíltak" voltak egy kapcsolat előtt, vagy legelején, az ismerkedési szakaszban, mikor még nem is ismerték másikat, azok az iskolában se puskáztak soha?

Figyelt kérdés
Életük első gépén minden szoftverük, minden rendben volt? Letölteni se töltenek torrenttel? Soha nem mondták anno a szüleiknek hogy tanulnak, miközben játszottak a gépen? Soha nem mondják most sem a barátaiknak, hogy nem érnek rá, sok a munka, pedig csak a párjukkal akarnak lenni és nem akarják megbántani a sértődős barátokat, rokonokat? És még sorolhatnám. Soha nem tesznek semmi ilyesmit, soha nem mérlegelnek?
2019. máj. 23. 09:20
1 2
 1/12 lilla64 ***** válasza:

Dehogynem.Puskáztam is,torrenttel is töltöttem,hazudtam is,hogy tanulok,miközben romantikus regényt olvastam.

És igen,néha hazudok,hogy nem érek rá.

2019. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi közük ezeknek egymáshoz?


"az iskolában se puskáztak soha?"

De.


"Életük első gépén minden szoftverük, minden rendben volt?"

Igen, apukám úgy vette, hogy már minden volt rajta "gyárilag".


"Letölteni se töltenek torrenttel?"

Egy darabig csináltam, de már 1-2 éve nem töltöttem le semmit torrentről.


"Soha nem mondták anno a szüleiknek hogy tanulnak, miközben játszottak a gépen?"

Nem, de olyankor igen, amikor titokban inkább regényeket olvastam. :D


"Soha nem mondják most sem a barátaiknak, hogy nem érnek rá, sok a munka, pedig csak a párjukkal akarnak lenni és nem akarják megbántani a sértődős barátokat, rokonokat?"

Nem, ha a párommal akarok lenni, akkor megmondom xy-nak, hogy most a párommal akarok lenni. Aki ezen megsértődik, arra úgysincs szükségem az életemben.


De tényleg nem értem, ezeknek mi közük az ismerkedés közbeni nyitottsághoz.

2019. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A párom felhozza sokszor hogy eleinte mennyire nem bíztam benne, nem mondtam el dolgokat, de én akkor még nem ismertem csak látásból, tényleg nem bíztam benne. Most már bízok, de néha felhozza hogy bezzeg ő mindig egyenes ember. Igazából féltékeny és attól fél hogy "át tudom verni" ha akarom. De én őt nem tudnám mert szeretem, de az elején egyből nem szerettem, nem ismertem, bizalmatlan voltam.
2019. máj. 23. 10:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam puskázni, mert kiült az arcomra és lebuktam, mondtam a szüleimnek, hogy tanulok, miközben regényt olvastam stb.

Az ismerkedésnél "nyílt" voltam, vagyis semmi olyat nem hallgattam el, vagy hazudtam, ami fontos volt. Vagyis nem tüntettem fel jobb színben magam, mint amilyen vagyok valójában. Nem lett volna sok értelme, mert az ember nem tud egy életen keresztül szerepet játszani.

Nem tudom, hogy ilyesmire gondoltál-e.

2019. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az elején nem mondtam el dolgokat vagy máshogy mondtam, pl mikor hová megyek, megkérdezte mit csináltam aznap mondtam valami általánosat, vagy pl kellett egy kis idő gondolkodni, akkor az mondtam neki hogy családi program lesz egész nap. Ilyenek, nem akartam azt mondani h gondolkodnom kell, nehogy azt meg félreértse. És később mikor már összejöttünk, mondtam neki, hogy ja, akkor nem is ott voltam, és ezeket megjegyezte.
2019. máj. 23. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Hát ez eléggé betegesnek tűnik, bocsi.

2019. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagymenőnek gondoltam őt, akinek nem nyíltam meg a gondolataimmal, napi unalmas dolgokkal kapcsolatban. Aztán kiderült nem annyira az, és megértő, hétköznapi ember :) Szerintem ő meg ebben vetített eleinte kicsit, így elriasztott az őszinte kommunikációtól.
2019. máj. 23. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A női taktika elsőnek beléd beszélik, hogy te mekkora féltékeny állat vagy, vagy folyamatosan féltékenykednek ő maguk...
2019. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*aztán folyamatosan féltékenykednek ő maguk...
2019. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de a viselkedésed számomra nem szimpatikus.

Én mindig rosszul hazudtam, ezért hamar leszoktam róla. Utoljára általános iskolában puskáztam, azt is kiszúrta a tanár. Azóta soha. Otthon sem hazudtam. Ha a barátaim hívnak valahová és nincs kedvem menni, őszintén megmondom, hogy nincs kedvem. Megszokták, hogy ilyen vagyok. Így is lehet élni. Én sosem hazudnék apróságokban mert azok vagy lebukáshoz vagy még nagyobb hazugságokhoz vezetnek. Aki ilyen könnyen és felesleges dolgokban is hazudik, mint te, az nagyobb huncutságokra is képes. :-(

2019. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!