Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomozzak utána? “Meglepjem”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomozzak utána? “Meglepjem”?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nyár óta beszélünk kisebb-nagyobb szünetekkel, de még soha nem találkoztunk. Most okosan kilogikáztam, hogy hol lakik Bp-en belül és elmennék a hely elé “bemutatkozni”, vagy úgy csinálnék, hogy “véletlen” épp arra jártam és wow, milyen kicsi a világ. Az elején akart talizni, csak én el voltam foglalva az exemmel és nyalogattam a sebeim, plusz az akkori ivás sem tett jót (néha igen bunkó voltam vele).

Úgy gondolom, nincs vesztenivalóm, szeretném egyszer látni és találkozni vele személyesen, aztán lesz, ami lesz. Tetszettem illetve tetszem neki, csak sok volt neki az, amiket sokszor levágtam messengeren és “kiábrándult”. Viszont személyesen soha nem látott, ezért gondoltam, hogy arra járok, amerre lakik és hadd szóljon. Vélemények?

Az akciót még decemberben szeretném véghez vinni. :D előtte elutazom, akár még valami aprósággal is meglepném. Mondjuk tudom, ez ijesztő és pszicho dolog, de hátha jól sül(ne) el. :D

Köszi előre is a tippeket, véleményeket!


nov. 26. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd... Én azt mondom, hogy ne csináld. De én is csináltam hasonló hülyeséget... Úgyhogy mindenképp a VÉLETLEN összefutast javaslom. Legyen arra valami dolgod és járj arra véletlenül. Mittomen, speciális bolt, edzőterem, ami valamiért tetszik.


De nem látok sok esélyt. Szerintem egyébként írd meg neki, hogy annyit beszéltetek, szeretnéd élőben is látni, meginnál vele egy kávét. Hátha arra igent mond. Mondd, hogy sajnálod, ami történt.


Ha őszinte akarok lenni, akkor pedig felejtsd el ezt a fiút, 1-2 hónapig ne pasizz, utána kezdj el újakat megismerni.

nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van egy srác, akit lekoptattál, aztán valamiért mégis rákattantál, kinyomoztad, hol lakik és véletlenül találkozni akarsz vele. De véletlenül pont veszel neki valamit, ami véletlenül pont nálad lesz akkor, amikor véletlenül összefutsz vele, véletlenül pont ott, ahol lakik, mert véletlenül pont arra fogsz járni.

Hát én hiszek a véletlenekben, de ennyi véletlen már nem érdekes, hanem para.

Mondjuk, ha a srác annyira odavan érted, hogy minden éjjel rólad álmodik, akkor még jól is elsülhet. De ilyen leginkább a filmekben fordul elő, szóval ha a srác nem azt a forgatókönyvet olvassa, mint te, akkor csak a frászt hozod rá.

nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2-es, az ajándék akkor nem lenne nálam :D így lenne a “nagyon random” összefutás
nov. 26. 17:58
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy?


"Most okosan kilogikáztam, hogy hol lakik Bp-en belül "

nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Miért tennél ebbe ennyi időt és energiát?

Jót mond az 1-es. Írd meg neki, hogy sajnálod, bocsánat, és szeretnél találkozni vele. Ennyit megér a dolog, többet nem.

nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"ezért gondoltam, hogy arra járok, amerre lakik "


És ha 3 napig ki sem jön a lakásból? És mikor? Én még a szomszédoakt is sokszor egy hétig nem látom, pedig jövök-megyek.

nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4, kitett egy kepet (terkep), hogy milyen utvonalat tett meg edzes kozben, kb. belottem a helyszint Google Earth terkepen, a masik kepen pedig az erkelyerol fotozkodott egy esemeny kapcsan, arra rakerestem Google es kidobta a helyszint :D igy mar nem volt nehez beazonositani
nov. 26. 18:05
 8/19 A kérdező kommentje:
Hetkoznap melozik, ilyen tipik 8 oraban, bar neha home office is tolja. Meg gondolom neha eljar ide-oda, boltba… :D hatha szerencsem lesz, plusz ha az egiek is igy akarjak persze.
nov. 26. 18:07
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha neki ilyen színvonalú nő kell akkor zaklasd nyugodtan.
nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha véletlenül összefutnék egy addig csak neten ismert pasival, (nő vagyok), és megtudnám, hogy a "véletlen" összefutás előtt konkrétan nyomozott utánam, alaposan átböngészte a netre általam kirakott képeket, és összevetette azokat a Google Earth-on, hogy megtalálja a lakhelyemet, én nem aranyosnak találnám, hanem ijesztőnek. Ha akartam volna, én magam mondom meg a címemet, ha találkozni akarok veled, felajánlom, és elvárom, hogy aki találkozni akar velem, az tegye ugyanezt.

Nem is akarnék veled a továbbiakban semmilyen kontaktusban lenni, ugyanis mindig az járna a fejemben, hogy ha ilyesmit tettél a hátam mögött, vajon mit teszel legközelebb.

Pár éve olvastam, volt egy zakkant nő, aki egy magyar színész után nyomozott ugyanígy, na ő odáig ment, hogy elment az anyakönyvvezetőhöz, hogy bejelentse, a színész házasságot akar vele kötni, és időpontot kér (valójában nem is ismerték egymást). Valahogy így kezdhette ő is...

nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!