Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónap randizgatás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap randizgatás után rákérdeztem a pasinál, hogy tart-e ez vhova, mert kb csak este ért rá talizni, sokat dolgozik ugyan. A kezemet se fogta meg sose. Szex minden talin volt. Utána elkezdett távolodni. Nem akart komolyat?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint csak szexre kellettél.
2023. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előtte is sokszor kérdeztem milyen kapcsolatot keres, mert társkeresőn ismerkedtünk meg, de ő még jó pár hétig maradt. Arra is én kérdeztem rá, hogy esetleg azért-e mert van másik lany, 2x beszéltünk erről, utána törölte magát csak.
2023. okt. 26. 14:01
 3/9 A kérdező kommentje:

Illetve az lehetséges-e, hogy ennyire megijedt ettől a kérdéstől?

Vagy csak rájött, hogy lépni kéne, de ő nem is gondolta komolyan? Annyit hozzá tett, hogy neki kell 2-3 hónap persze szexxel, hogy eldöntse, hogy mit akar

2023. okt. 26. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy életre szóló partnerként kezelni.
2023. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy ágyasa vagy. Kötöttség nélküli szex = valaki, akit elő lehet húzni egy éjszakai kalandra 'találkozás' néven. Viszont megéri tartani, mert olcsóbb egy vacsit vagy mozit fizetni és utána jár a megérdemelt szex, mint kurvázni.
2023. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ennyi volt.
2023. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nők tönkreteszik magukat mire megtalálja őket az igazi, aztán hallgassuk tőlük hogy a múlt nem számít. Nem lehettek ennyire naivak.


A palik nagyrésze egy érzelmi sivatag, akik ösztönszerűen csak dugni akarnak. Pontosan tudjak azt is, hogy egy nő mit akar hallani, ezeket nem kell komolyan venni.


Ez a pasi is kuka, csak kihasznált

2023. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Átvágott, ennyi m
dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitalálom.35-40-es agglegény. Sajnálom. Innentől már tudni fogod.
febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!