Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 52 éves férfinek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 52 éves férfinek azt mondja egy 23 éves lány, hogy szeretne tőle valamit, akkor mire számíthat válaszként?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy férfiból van és kap az alkalmon? Esetleg ez így is nagy korkülönbség?

Elhiszi egyáltalán, hogy tényleg tetszik a lánynak?

Velem van a baj ha szerintem jól néz ki és el tudnék vele képzelni dolgokat sőt szeretnék is?

Miért tud bejönni külsőre is valaki aki ennyivel idősebb nálam?



nov. 28. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
A korkülönbség nem kevés ez igaz. Ha a férfi jól tartja magát akkor nem feltétlen gáz a dolog. Én is 52 vagyok kondizom, sportolok és ebbe óriási erőket ölök bele de azzal tisztában vagyok, hogy ezt a fiatalos jó formát már csak néhány évig lehet fenntartani. Tehát a helyedben olyan hosszú távra nem terveznék. A pasasnak biztosan hízelgő lesz egy ilyen dolog. Sajnos a mi korosztályunkban levő hölgyek közül már sokan nem aktívak szexuálisan (persze a férfiak közül sem.) A másik, hogy sokuk úgy néz ki mint öreganyám. Úgyhogy szerintem az a pasi aki ötvenes és jól tartja magát, anyagilag is rendben van (és esze is van) inkább a fiatalabb korosztályt fogja előnyben részesíteni.
nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

"Miért tud bejönni külsőre is valaki aki ennyivel idősebb nálam?"


Apakomplexusos vagy.

nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez hosszú távon fájni fog! Mert benne lesz, te bele zúgsz. Ő meg nem fogja elhagyni a családját.

F/51

nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ha van családja persze, ez nem kőbe vésett dolog
nov. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na és mit kaptál válaszként?😄
dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Apakomplexus = frázisduma, és még van sok frázisduma, amiktől én hányok.

Nekem is volt (53é Ffi) 20 éves bnőm, 2,5 évig, (barátság extrával), na és ?

Mindkettőnknek jó volt. Ő tanult, rengeteget és kevés ideje volt. Akkor felhívott (nem rámírt, stb) és át akart jönni. Volt hogy egy héten 3x, de volt hogy 2 hétig nem. Na és ? Így volt jó mindkettőnknek. Ő sem akart tanulás mellett tartós párkapcsolatot. Imádtuk így az egészet és kész.

Nem agyalt, nem vizsgálódott, nem kutakodott, nem filózott.

Ilyen egyszerű.

dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!