Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk egy lánnyal (aki tetszik) én meg a haverom meg egy másik ember munkahelyen és nagyon nagyon elpirultam amiért rámnézett nagyon vörös volt a fejem alapból is fehér a bőröm így nagyon látszódott. Aztán engedtem vizet magamnak a szódásból és megkérdezte hogy mi a baj amire én mégjobban elvörösödtem és csak bólogattam majd utána elment. Én nem merek ezek után a szemébe nézni és kerültem ezek után picit

nov. 28. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem ő vagyok. Nem tudom mit érez, gondol.
nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez cuki, nem ciki.
nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Kivándorlás? Pápua-Új-Guineában nem tudja senki, hogy ki vagy, teljesen új életet kezdhetsz!
nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Hát egy tininél még elmegy, de egy felnőtt embernél kissé éretlen reakció, még ha nem is szándékos, ennyi idős korodra (ha már dolgozol) illett volna megtanulnod kezelni az efféle szituációkat.

Azt nem tudom, hogy a lány mit gondol, valakinek tetszene, mert nyitott könyv vagy és imponál neki, hogy ennyire bejön neked, valaki meg nem tudja hova tenni és pancser dolognak tartja, embere válogatja.

Szerintem ne "bujkálj" előle, ha ilyen vagy, akkor vállald fel, az önazonosság elég vonzó tulajdonság.

nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Társaim, várjunk, hátha itt lesz az a nő is köztünk és megválaszolja mit gondolt!
nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele, mondd meg neki, bocs ha tegnap esetleg bunkó voltam, csak hirtelen olyan rosszul lét tört rám. Egy gyors mentés 😉
nov. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!