Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább . Mit tegyek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább . Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy valaki nagyon csúnyán átbszott. Húztuk egymás idejét , nem működött de a láng nagy volt . A végén már nem lett belőle semmi csak összejártunk , közbe párhuzamba szexelt mással mint kiderült . Az egy dolog hogy mindenki rajtam röhög , de sajnos minden nap látom a ribijével együtt . ( egy munkahely ). Nem lenne könnyű dolog váltani , ha máshova mennék lehet 150 ezerrel kevesebbet keresnék. Nem is akarom a történetet részletezni . Erre a lelki gyötrődésre keresem a megoldást . Egyáltalán nem vagyok boldog ezen kívül sem . Sajnos se kutyám se macskám . ( nincsenek barátaim , illetve olyan családtagok akire szamithatnék ) . A munkahelyemen amúgyis ki vagyok kozositve . Szó szerint beledöglök. Keveredik bennem a düh, harag, tehetetlenség érzése talán az utóbbi a legkeményebb . Bőgő rohamok kapnak el folyton vagy valakit ,, meg akarok ölni ‘’ . Boldog szeretnék lenni semmi több :( ehelyett most úgy érzem nincs értelme az életnek .

Ha valaki tud pár biztató szót azt megkoszonnem .


nov. 28. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Én elég sokáig voltam benne egy ilyen reménytelen állapotban. Akkor úgy voltam vele, hogy ebből tuti nem fogok kijönni. Aztán szép lassan rendeződött.

Le fogsz te is nyugodni, és minden el fog rendeződni. Ezt most nyilván nem így látod… ez is normális ilyenkor.

nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Baromi nagy közhely de az idő mindent elsimít majd, hidd el.

Alábbiakat javaslom:

- Próbáld a dühödet kiadni, sportolj, foglald el magad valamivel.

- Eközben lehet szerezni akár barátokat is. Kellenek a barátok.

- Írd ki magadból az érzéseidet.

- Próbáld meg azt a váltást mégiscsak, mert ezen az állapoton nem segít, ha minden nap látnod kell.

Kitartás. Tudod, feláll, koronát megigazít, megy tovább 👸❤

nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Ugye sz*r családból származol? Valahogy a gyenge nők sportja ez az összejárkálós, szexelős híg f*s. Mellé kiválasszátok az ugyancsak harmad osztályú híg f*s pasit, aztán nyakig ültök egy jó nagy híg f*s medencébe.


Én csak azt kérdezném meg férfiként, hogy még is mire számítotok ilyenkor? Én azért voltam olyan rendes a nőkkel, hogy ilyen híg f*s kapcsolatokba nem mentem bele a szexért, de ez mindkét felet jellemzi. Aki meg belemegy, magát árazza be.

Valahogy ti nők mindig azzal jöttök, hogy régen jajjj de sz*r volt a nőknek, a pasik rabszolgái voltak, állandóan verték őket, tiszta tragédia volt nőnek lenni( mondjuk ez csak szerintetek volt így, gyakorlatban a két nem szimbiózisban élt akkor is). Szóval ma már a nőknek hujjj de jó, ti vagytok élet és halál ura, ti döntötök mindenről, kivel, mikor, hol.

Aztán ennyi? Ilyen fityf*sz pasikák is jók? Hol marad az a híres női tartás, meg hogy ti csak a tökéletessel, vagy inkább egyedül.


Az a baj veletek, hogy legalább a 70%-otok úgy hal meg, hogy egyetlen értelmes, valamire való férfivel sem volt. Oké, ez jól mintázza a férfi felhozatalt is. Ha én nő lennék, akkor inkább már egyedül élném az életem, minthogy ilyen sztorikba keveredjek!

nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
2. Milyen koronát megigazít? Egy királynő nem áll le ilyen utolsó nulla pasikkal. Aki meg leáll, az nem királylány, maximum egy proli. Mondjuk ezzel nem kellemes szembenézni, de még mindig jobb önazonosnak lenni, mint elhinni a kamut. Ha azt mondod hogy de proli vagyok az legalább jó kiinduló alap, mert a legkisebb pozitív változás is emel a szinten.
nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

"Ugye sz*r családból származol? "


Ez ellen annyit tudsz tenni, hogy összekapod magad (teljes agyátültetést javaslok), családod lesz és jól bánsz a családoddal, a lányaiddal, példát mutatsz a fiaidnak. Ha ez nincs meg ne itt hörögjél meg siránkozzál hogy miért nem mindenttudók a csajok.

nov. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Lepontoztátok a 3-ast, pedig nőként mondom, nagyon igaza van!
nov. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Az idő minden sebet gyógyít.

Szívesen beszélgetek veled ha akarod.

nov. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Ezért szokták mondani, hogy a munkahelyen nem szabad kapcsolatot kezdeni, mert csak a probléma van belőle.
nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

6-os, aztán hol tehet a szar családjáról a kérdező? Nőként mondod, aztán fel se tűnik hogy az alapja rossz a kommentjének. Mit kéri számon rajta a családját már elnézést? Beszélje meg a családjával. Legalábbis ha ez az álláspontja, hogy a szar család miatt fogja számon kérni.

Egy minimális logika kellene....

nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

"Húztuk egymás idejét , nem működött de a láng nagy volt . A végén már nem lett belőle semmi csak összejártunk , közbe párhuzamba szexelt mással mint kiderült . Az egy dolog hogy mindenki rajtam röhög , de sajnos minden nap látom a ribijével együtt ."


Már meg se haragudj rám, de mit vártál amikor soha nem volt előre lefektetve, hogy párkapcsolatban vagytok? Gondolhattad volna, hogy mással is lefexik.

Egyáltalán miért ribi a másik nő? Azért, mert tudott rólad, vagy azért, mert nem tudott? Te nem vagy ribi ha összefeküdtél vele? Te hagytad magad átverni. A te hibád az egész.


Bíztató szavak, hmmm...Tanulj az esetből, máskor másképp állj a szexkapcsolathoz!

nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!