Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura lenne megint ráírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lenne megint ráírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már kb 1 éve ismerkedem egy lánnyal, nagyon aranyos és nagyon jól megtaláljuk a közös hangot, csak sajnos egyetem és munkából adódóan keveset tudtunk találkozni. Utoljára júniusban randiztunk, nyáron nem találkoztunk. Nálunk az egyetem októberben kezdődött, beszéltük is, hogy majd találkozzunk.

Pár napja kérdeztem, hogy akkor valamikor majd megint össze kellene hozni egy találkozót, majd másról is beszélgettünk, egyetemről főleg.

Kicsit elhavaztam a tanulásban, majd kiment a fejemből és 3 napig nem írtam neki vissza.

Direkt egy kérdést tettem fel neki válaszban. Szombat óta most meg ő nem ír vissza. Kicsit beszartam, hogy most hagyni fog. Közben posztol instagramra, aktív máshol, csak nekem nem ír vissza.

Nagyon fura lenne írni neki megint? Néha csináltam olyat régebben, hogy keveset írtam neki, én mérnökin ő jogon van, tudjuk pontosan, hogy amikor tanulni kell, tanulni kell, néha elfelejtünk válaszolni.

De azért 4 nap sok szerintem.

Ez a hajó elúszott, vagy szerintetek van remény (elsősorban olyan választ várok, hogy egymás fejével gondolkozva nektek mi lenne a reakciótok?)

Borzasztóan idegesít ez a “homály”. Én soha nem szoktam rosszindulatból nem visszaírni, néha csak kimegy a fejemből, és ha nem megyek fel messengerre vagy családdal/barátokkal chatelek lemegy az ő chatbuborékja és elfelejtek embereknek visszaírni. 22 évesek vagyunk



nov. 29. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges kapcsolat/ energia.
nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vicces amúgy, hogy ugyan ezt csinálod. De ha veled csinálják be vagy szarva, hogy mi lesz. :D
nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Igen, mert én sosem szoktam majdnem 1 hétig nem vissza írni.
nov. 30. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es: Azért, mert a kérdező a saját részét tudja, hogy nem érdektelenségről van szó, míg a lánynál nem, vagy ugye itt lehet arra gondolni, hogy megsértődött. Szerintem írhatsz neki ismét, és meglátod, arra válaszol-e. Ha nem, akkor ennyi volt. Viszont te se napok múlva válaszolj máskor, az emberek zöme ilyenkor tényleg azt gondolja, hogy le se szarja a másik. Én azt szoktam, ha hosszú levelet kapok, és sok a dolgom, nem tudok 1 napon belül írni, hogy jelzem 1 mondatban. Kvázi ezzel mutatom, hogy nincs elfelejtve, és érdekel, csak el vagyok havazva.
nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, Isten meghallgatta imámat, visszaírt! :)
nov. 30. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!