Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzék rá, hogy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzék rá, hogy hol tartunk,lesz-e folytatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2 hónapja megismertem valakit. Az első hónapban beszélgettünk majd utána találkozgatni kezdtünk. Megbeszéltük, hogy nem sietjük el, én több éve egyedül vagyok, nem terveztem kapcsolatot, jól megvoltam egyedül, ő pedig ismerkedésünk előtt vált el nemsokkal, ő pedig ezért nem akart még.


Alakulnak a dolgaink,és megbeszéltük igen, hogy lassan haladunk, az utolsó találkánkon eljutottunk, +18as dolgokhoz is, de a konkrét dolog nem történt meg. Mivel elég sokat dolgozunk,heti egyszer tudunk találkozni, de írni szoktunk egymásnak. Viszont úgy érzem megragadtunk egy szinten, és tényleg nem akarom elsietni, de lassan szeretném tudni, hogy lehet-e ebből kapcsolat, vagy csak találkozgatunk. Ha csak találkozgatunk az sem baj, csak tudom, hogy mire számítsak. Nem akarom sürgetni, de 2 hónap után jó lenne tudni, mi a helyzet.


nov. 30. 03:14
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Én rákérdeznék, hogy mit is szeretne, csak a tisztánlátás végett. Heti egy találkozó kb semmi, akkor ne raboljuk egymás idejét.
nov. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, gyerek mellett létező a ritka találkozás. Mi az elején letisztáztuk, hogy ebből kapcsolatot akarunk lassan haladva. Azonban két hónap alatt messzebbre jutottunk lelkileg és fizikailag is.
nov. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!