Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyzet? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyzet? Ki mit gondol? Voltatok már hasonló helyzetben, mint a lent említett?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal, mert időre van szüksége. Ő kérte, hogy hagy kapjon időt, helyretenni magában a dolgokat. Továbbra is szeretjük egymást. Ma éjjel 3kor rámírt, hogy hogy vagyok, mi a helyzet, érdeklődött... (Pár nap no kontakt után)

A kapcsolat 2 évig tartott.


Ilyen hamar beütött volna neki a hiányom?

Csak empátiából érdeklődött az éjszaka közepén?

Valaki volt már hasonló szituban, akár az én, akar a párom helyzetében?



2022. szept. 13. 04:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő tudja, kérdezd meg.

Végül is szakított, de még dolgozik rajta. Lehet, hogy ivott és rájött a nosztalgiázás.

A helyedben elkezdeném a végleges elszakadást, mert ez már tapicskolás. Semmi értelme.

A “ adj egy kis időt” az elhidegülést, egy másik irányába fordulást jelenti. De azért még nyitva hagyja maga után az ajtót, ha az nem jönne be.

2022. szept. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért szakítottatok, mert már nem szeretne veled kapcsolatot!

Nem időre van szüksége, hiszen döntött, már nem szeret. Bunkó paraszt, ha hajnal 3-kor rád ír, bármi is az oka. Lehet áll a dákó, nyilván neki is idő, míg leülepedik, a szakítás gyászfolyamat, mint 1-es írta lehet csatak részeg, bármelyik eset áll fenn, akkor sem a másikat kellene vegzálnia az éjszaka közepén.

2022. szept. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, ő már lezárta. A szakítás érzelmileg nem egyik napról a másikra történik, meg ha te így is éled meg. A szakítást megelőzte egy hosszú folyamat, amiben ő érzelmileg elszakadt tőled. Erdeklodik, mert egyelőre nincs más, aki felkeltette a figyelmet.
2022. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én empátiára gondolnék mert én is ilyen vagyok. Aminek vége lett vége, le kell zárni. Kezd el te is!
2022. szept. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el elengedni a kapcsolatot. Nincs olyan egy szeretet és tiszteletteljes kapcsolatban, hogy időt kér a másik. Ez burkolt szakítás vagy “legálisan” akar mással kufurcolni, de egyik se jó forgató könyv. A volegenyemmel nagyon sok sz*ron mentünk keresztül együtt, de eszünkbe se jutott időt kérni, hisz egymást választottuk társnak…
2022. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam persze. Értelmetlen huza-vona. A szünet az szakítás. Két exem is eljátszotta ugyanezt. :) Az egyik többször is, mert elhittem hogy szünet és folytatjuk, meg is történt, csak a sokadik ilyen után már azt mondtam hogy nem akarok felőle hallani se. A másik exem is elő állt a szünettel aztán szépen benyögte hetek múlva hogy nem megy és nem akarja, (persze én addig végig hittem hogy együtt leszünk megint). Ír, mert kíváncsi, van aki arra hogy kotorsz-e még utána és direkt még szivat is. Nem tudom benne mi volt, hogy pont hajnal 3-kor írt, ez nekem is nagyon furcsa. Lényeg, hogy nem szabad elhinni a szünetet, ezidő alatt lehet hogy mást keres vagy van is valaki, és ha nem válik be akkor vissza megy mert te úgy is szereted és vársz rá, szóval gondold át de szerintem ennek semmi értelme.
2022. szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg sexelt valakivel.. azt utána eszébe jutottál és rád irt az éjszaka közepén
2022. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ő kérte, hogy hagy kapjon időt, helyretenni magában a dolgokat."


Mit akart magában helyretenni?

2022. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás, bárhogyan és módon történik, szakítás.

Én is próbáltam annó újrakezdeni, de sosem lett tartós/ jó.

Éppen ezért, ha velem szakít valaki, vagy én szakítok, azt komolyan gondolom és nem igazán van visszaút.

2022. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok szoktak ilyen dumával előállni, akiknek bejött valaki új a képbe és ki akarja próbálni. De csak úgy, hogy vissza tudjon menni a régihez.

Engedd el az ilyet, a következő lehetőségnél megint lelép.

2022. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!