Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj ,hogy.nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj ,hogy.nem akarok gyerekes ferfival komolyabbat?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfival, mint ki derült csak személyesen, hogy nem is váltak el csak külön élnek viszont van két gyereke .

Na nálam ott fejeződött be az egész ismerkedés, nálam nem fér bele ,hogy még el sem váltak ráadásul.

Velem van a gond ? N30


nov. 30. 06:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem,veled semmi.f
nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a gond, ez így normális.
nov. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Ilyennel én se akarnék qki gyereket csinal aztán lelép.
nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Anonim oldal, igy lehetek oszinte.

Ha ujrakezdhetnem, nem mennek bele. 3 eve voltunk egyutt, mire elvaltak, 3 honappal kesobb eskudtunk. Gondolhatod milyen romantikus volt. A gyerek is inkabb idegesit, utalom az apas hetvegeket. Raadasul anyagilag is folyamatosan rosszul allunk, hiszen en is nyoghetem az exszel kozosen felvett hiteleket. 27,5 evesen ugy erzem mintha 60 lennek, eletkedv, eletero 0.

Szoval orulj, hogy te meg idoben megalltal, es nem pazaroltal eveket egy lehetetlen kuldetesre, mint en.

nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne is menj bele. Egy válás évekig húzódhat és addig mindig benne van, hogy azért még ott a visszatáncolás lehetősége és a sok-sok dráma. Gyerekek meg hát.. van, akinek megy, hogy elfogadja másét, van, akire nem lehet ráerőltetni és akkor nem is szabad. Az a normális szülő, aki része akar lenni továbbra is a gyerekei életének és bizony a sors bármikor fordulhat úgy, hogy nála fognak lakni mégis. Tehát gyerekkel sosincs tiszta lap, ők is és így az ex is mindig képben marad. Ezt egyébként inkább a szintén elvált és gyerekes párok szokták jobban megérteni és tolerálni, nekik már nincsenek ilyen romantikus elvárásaik, hogy kizárólagos figyelmet és társat kapjanak, mind időben, mind anyagilag, hanem hát a gyerekekkel ezeken osztozni kell.
nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a dolog.
nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Szíve joga mindenkinek eldönteni. Nekem egy lányom van és így is max 1 gyerekes pasi jöhet szóba. Az meg hogy else vállt még...
nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

#4. vagyok


Off


Edgerunner durvan szemelyeskedik uzenetben, ne valaszoljatok ha ir nektek.

nov. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Senki nem kötelez rá. Szinte lehetetlen hogy a gyakorlatban ezt a kapcsolatot fair módon lehessen kivitelezni.
nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
nov. 30. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!