Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megmondtam hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondtam hogy még nem akarok csókolózni/szexelni és így is akar velem még találkozni, akkor komolyabban érdekelhetem?

Figyelt kérdés

Már volt 3 randink, de semmi sem történt, csak ismerkedünk. Azt mondta az utolsó randi után, hogy "Legközelebb már történhetne valami" de én azt mondtam hogy eljön annak is az ideje, ne siettesse a dolgokat. Amúgy benne lettem volna ha megcsókol, de ő nem lépett, én meg nem fogok csókot kezdeményezni, de persze ezt nem mondtam neki.


De így is megkérdezte, hogy mikor érek rá megint. Akkor lehet komolyabban érdeklem?


2013. febr. 27. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen IGEN. 4. randin ha kezdeményez ne utasítsd el. ;)
2013. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdekled :)
2013. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kérdező,nem mindegy,hány éves vagy.Hány éves vagy?

Mert ha 15 mondjuk, a 4.randin se történjen több max.csóknál!

Egyébként meg honnan veszitek,ha 3X talizott a kiscsajjal,akkor már komolyan gondolja??Ennyire nagy kegy vagy nem is tudom mi ez?

Kérdező ez a fiú mint ember érdeklődik utánad,meg akar normálisan ismerni,vagy csak azt kérdezgeti,mikor történik már valami?

2013. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kiscsajjal? :D

Nem írtam meg mondjuk hogy 23 éves vagyok.


Szerintem emberként érdeklődik utánam. Legalábbis sok mindent akar rólam megtudni ha beszélgetünk. Egyszer mondta csak, hogy történhetne valami legközelebb.


Amúgy tényleg figyeli a kívánságaimat, elvitt kávézni, ebédelni, olyan helyre ahol jól érezhetem magam stb. Mindig figyelmes velem, kinyitja az ajtót, folyton azt kérdezgeti, hogy "Kérsz még valamit? Biztos?" elkísér engem stb.

2013. febr. 27. 19:59
 6/6 anonim válasza:

Háát...bocsi,nekem a megfogalmazásból úgy tűnt,mintha kb.15 lennél.

A 23évesek egy csókon nem szoktak parázni meg tologatni...

Egyébként meg rém egyszerű a dolog:akkor kell lefeküdni vkivel,ha már egyértelmű mindkettőtöknek,h. kapcsolatban vagytok és komolyan gondoljátok.Sosem értettem az olyanokat,hogy pár randi után megvan a szex,utánna meg azon kattognak,most mi van.

2013. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!