Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasijaim folytom a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasijaim folytom a szüleimnek akartak bizonyítani (mindegyik ilyen volt). Miért?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy ha elmegyünk valahova a szüleimmel

(pl. múzeum,wellness,bármilyen kültéri program vagy akármi ahol nézelődni lehet)... a hapsik egyszerűen nem tudnak leengedni, lazítani. Folyton a szüleimet lesik, engem sürgetnek, hogy igyekezzünk, elhagyjuk őket stb.

Ott görcsölnek.... én nem tudom.. szeparációs szorongásuk van?


Volt amelyik otthagyott inkább, elment anyumékhoz és onnan mutogatott, hogy menjek már oda hozzájuk, aztán ingázott köztem és köztük 5 percenként, apám már kész volt tőle.

Egyszerűen tiszta hülye mind.


Szüleim egyámásra figyelnek, együtt sétálnak, mindig tőlem kérdezik, hogy hülye ez a hapsi? Ők sem értik, hogy miért az ő nyakukon csüng amikor velem van együtt és már el lett mondva sokszor hogy hülyén viselkedik.


Nem akarnak beszólni neki, mivel nekem kéne elmagyarázni. Ráadásul apám úgy leugatná, hogy sztem át se jönne többet XD


De a hapsik szerint meg én vagyok illetlen, mert nem illik külön menni ha együtt vagyunk másokkal. Viszont a szüleim ponthogy azt vallják, hogy odáig együtt megyünk, ott mindenki megy a maga útján, ők csak elvittek de ők nem akarnak beszélgetni meg minden, ők is nézelődni jöttek, nem azért hogy a hapsimnak "jópofizzanak" , de a pasi ezt nem veszi le.


Meg eleve mindig az adott családhoz kell alkalmazkodni, én mindig náluk viselkedjek úgy ahogy ott elvárják, de ők a mi szokásainkat egyszerűen nem képesek betartani, ellenkezik azzal amit megszoktak, nem hiszik el, hogy mi így élünk, földönkívüliek vagyunk, nem tudom de rohadtul elszomorít a dolog. Komoly férfit a párja érdekli senki más...én se az ő anyja seggében vagyok, ha megyünk valahova, mondjuk ott meg az a szokás XD de én azt ugye tiszteletben tartom.


Hiába mondtam el mindegyiknek ezt, nem hisznek nekem,

(mert a szüleim még nem szóltak rájuk és nem is látszik rajtuk hogy nem kíváncsiak a társaságára) szerintük én direkt játszmázom és manipulálom őket hogy rossz képet alakítsak ki róluk a szüleim szemében. Holott pont hogy saját magukat vágják el azzal, hogy nem engem akarnak lenyűgözni.


De mondjuk apám megkérdezte már az egyiktől egyszer, hogy "Nem azért, de belém vagy szerelmes vagy a lányomba? Miért nem vele sétálsz?"

(Nem értette)


Elhiszem, hogy gyerekes..na de a 30 éves is?



nov. 30. 12:11
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Egyébként haveri körben is ezt csinálta az összes. A többi haver simán nézelődik a nőjével.. egyik pár erre a másik arra a harmadik 30 méterrel odébb nézelődik a párjával. Csak az enyém az, aki folyton a többit lesi és rohan oda, nem tudok megnézni semmit mert lebasz érte, meg türelmetlenkedik. Holott a haver meg leszarja őt /minket és a nőjével foglalkozik ahogy szüleim is... egyik sem görcsöl azon, hogy mi hol vagyunk. Hozzáteszem helyesen teszik....
nov. 30. 12:21
 2/41 anonim ***** válasza:
78%
Unalmas közhely, de: rossz körökben ismerkedsz.
nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

Nem hallottál még olyanról, hogy néhány szülő mennyire képes megnyomorítani egy kapcsolatot, ha nem szimpatikus nekik a gyerekük párja?


Lehet, hogy nálatok az lenne a nyerő, ha teljesen leszarná a szüleidet, de vannak más családok, ahol mások a családon belüli dinamikák. Hogy az első pár ilyen célzásból miért nem veszi a lapot azt nem tudom, de általánosságban szerintem tök érthető, hogy valaki nem szeretné már a kapcsolata elején rossz színben feltüntetni magát a párja szülei előtt, főleg ha komolyan tervez vele.

nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
42%

Az emberek nem egyformák.

Én elküldtem a k.rva anyjába a párom apját.

A párom ex palija meg össze is verekedett vele.

Ki az apád, valami híresség?

nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Szerintem alap, hogy a párod ne a szüleid körül sündörögjön ha téged akar, pláne ha mondják neki. Ti párotok a szüleiteknek/haveroknak udvarol? Akkor legyen szingli... párom az első.... Vendégségben nyilván velük foglalkozzon...na de egy programon... számomra is fura. Bármelyik párt nézem nem csinálják ezt társaságban.
nov. 30. 12:33
 6/41 anonim ***** válasza:
58%

Én annak vagyok a híve, hogy együtt is legyünk, beszélgessünk meg külön is.


"De a hapsik szerint meg én vagyok illetlen, mert nem illik külön menni ha együtt vagyunk másokkal. Viszont a szüleim ponthogy azt vallják, hogy odáig együtt megyünk, ott mindenki megy a maga útján, ők csak elvittek de ők nem akarnak beszélgetni meg minden, ők is nézelődni jöttek, nem azért hogy a hapsimnak "jópofizzanak" , de a pasi ezt nem veszi le."


Ne haragudj, de szerintem ez nem a legjobb hozzáállás.


"Meg eleve mindig az adott családhoz kell alkalmazkodni, én mindig náluk viselkedjek úgy ahogy ott elvárják, de ők a mi szokásainkat egyszerűen nem képesek betartani, ellenkezik azzal amit megszoktak, nem hiszik el, hogy mi így élünk, földönkívüliek vagyunk, nem tudom de rohadtul elszomorít a dolog. Komoly férfit a párja érdekli senki más...én se az ő anyja seggében vagyok, ha megyünk valahova, mondjuk ott meg az a szokás XD de én azt ugye tiszteletben tartom."


Ez a rész nekem nem tiszta.


Úgy jön le, hogy a pasi anyja elvárja, hogy beszélgess vele, a "seggébe lógj" és te mégse teszed.


Akkor miért csodálkozol azon, hogy a te pasid se csinálja azt amihez a te szüleid vannak szokva?


Egyáltalán hogyan ismerjék meg egymást hogyha nálatok az a helyes út, hogy rajtad lóg és a szüleid semmibe nézi?


Most ilyen kesze-kuszára sikeredett a kérdés, vagy érthetetlenül gondolkodtok?


Ne haragudj meg, de ha több ex pasiddal is probléma volt, hogy elmentettek valahova és a szüleidhez hozzá se lehetett szólni, mert benyalásnak vették, vagy nem akartak jópofozni akkor nem hiszem hogy a férfiakkal van a gond.


Inkább veletek/veled.


Hozzád olyan pasi passzol, aki ugyanúgy viselkedik, gondolkodik, mint te!


Nem gyerekesek egyáltalán, alap, hogy beszélgetést folytatsz a párod szüleivel normális kereteken belül!

nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

6

"az ő anyja seggében vagyok, ha megyünk valahova, mondjuk ott meg az a szokás XD de én azt ugye tiszteletben tartom."


Tudsz olvasni? "én azt ugye tiszteletben tartom."


Azaz azt teszem ami ott szokás, tehát a szüleivel sétálok ahogy ő...

Nálunk nem így van, alkalmazkodjon már ő is hozzánk.

nov. 30. 12:38
 8/41 A kérdező kommentje:

Szerintem rosszul fogalmaztam.

Nem először találkoztak, volt hogy egy éve jártunk.

Programon többször voltunk.


Lényeg, hogy minden pasi olyan típus aki megőrül a társaságban és össze-vissza rohangál engem hátrahagyva. Haver, család bármi. Ha 20-an vagyunk 2 óra alatt kb 1x jön oda hozzám. Ez számomra érthetetlen, pláne egy friss kapcsolatban. Nem kell rajtam csüngeni de ha nem érzi jól magát velem váltson nőt.

nov. 30. 12:41
 9/41 A kérdező kommentje:

Ha átmegyek az ő családjukhoz akkor az a család engem kirekeszt kb velem alig beszélgetnek. Az én szüleimnél ő van a középpontban ha vendégségbe megyünk mert az én szüleim tudják az illemet.

De az, hogy egy nyaraláson nem lehet külön lenni 3 órát mert a pasi folyton a szüleim nyakán van az már gáz.

nov. 30. 12:44
 10/41 anonim ***** válasza:
83%

"Komoly férfit a párja érdekli senki más...én se az ő anyja seggében vagyok, ha megyünk valahova, mondjuk ott meg az a szokás" - Emiatt nem érthető.


Írtam is, hogy zavaros az egész.


Meg azt is, hogy hozzád nem illenek olyan pasasok, akik beszélgetni is szoktak az "anyós/após" jelölttel.


Attól még nem gyerekes egyáltalán.


Nem ismeri őket egyáltalán, mert teret se adnak neki, hogy megismerje őket!


Hogyan lehet úgy hozzáállni a te párodhoz akit szeretsz, hogy nem fognak vele jópofizni? Halló, tessék?


Mi az, hogy a te párod anyja a seggnyalást preferálja?


Nem inkább beszélgetni szoktak otthon, nem élsz te kifordítva a szüleid hozzáállása miatt?


El nem tudom képzelni, hogy anyámmal megyünk csak beülni a párommal majd sétálni és hozzá se szólna, mert anyám jópofizni nem szeretne vele. XD


Kiakasztó amit összehordtál. :O

nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!