Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten ismerkedő emberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedő emberek! Havonta hány randit tudtok leszervezni?

Figyelt kérdés

Kizárólag netről hány randit tudnátok leszervezni egy HÓNAP alatt, ha feltételezzük, hogy:

- csak ezzel foglalkoztok, tehát akár minden nap van időtök 1-1 (vagy akár több) randira

- csak olyanokkal találkoztok, akik nektek is szimpatikusak (nem álmaid hercege/hercegnője, de azért szimpatikus)


Máshogy megfogalmazva: online platformokról havonta hány ember hajlandó veled eljönni randizni?



dec. 3. 07:18
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, egy hónap alatt kb. 0 randit
Nő vagyok, max. 1-2 randit
Nő vagyok, max. 5 randit
Nő vagyok, max. 15 randit
Nő vagyok, akármennyit, az idő jelenti a felső korlátot
Férfi vagyok, egy hónap alatt kb. 0 randit
Férfi vagyok, max. 1-2 randit
Férfi vagyok, max. 5 randit
Férfi vagyok, max. 15 randit
Férfi vagyok, akármennyit, az idő jelenti a felső korlátot
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű megítélni viszont szerencsére van egy kis segítségem, ugyanis tavaly nyáron az első 1 hónapban 5 lánnyal is randiztam, bár 3 platformon is fent voltam

23F

dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Tapasztalatom hogy a pasik nem akarnak randizni. Lusták. Aztán amikor meglátnak, felcsillan a szemük.

Akkor meg mit kellett ezen ennyit cidrizni?

Le kell csekkolni alaposan a másikat, aztán nem húzni az időt és találkozni személyesen.

dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, és nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor ez a szám nulla.
dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

#2 Nagyon egyszerű randikat leszervezni, volt hogy egy napra 4 nővel is megbeszéltem. Viszont egy idő után rájön az ember hogy felesleges randikra járni. Jobb előbb valahogy kiszűrni hogy tényleg érdemes-e elmenni. Azóta havi 1 az átlag (igazából annyi se, mert pár randi után 2-3 hónapig szüneteltetem). Egyszerűen jobban becsülöm a saját időmet már.

De lehet abból is adódik, hogy a legjobb nők nem matchelnek velem és akikkel építkeznem lehet, nem elég jók szmomra. Ki tudja.

dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nézek ki túl jól és kisvárosban is élek, így 4 hét alatt összesen csak 3 matchem volt tinderen. Ebből 3 lány írt vissza, és 2 első randi lett belőle. Mindkét randi felejthető volt, így többet nem kerestem őket. Ennyi volt a netes pályafutásom, azóta töröltem is az appot. Mindez most szeptemberben történt.
dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

#4 Esetleg kiégtél te is. Legalábbis én erre tippelek a saját esetemben.

Ha szeretnék, én is be tudnék iktatni minden nap akár több randit is, mert szimpatikusat találni nem nehéz. De amikor a sokadik szimpatikus sem tud kiváltani belőlem semmit, akkor a következő randira az újabb szimpatikussal már semmi motivációm, kín rávenni magam, mert minek. Sajnos én nem tudom, hogyan kellene vagy lehetne kiszűrni azt, akivel érdemes, mert majd élőben megmozgat. Csak addig jutok el, hogy minden a lehető legnagyobb rendben van a másikkal, de semmi, közömbös marad.

dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Aki nagyon megfog chaten és külsőleg is a zsánerem. Meglátom és azt mondom, hogy na ez a lány kell nekem! Erre szűkítettem már le. Azt hozzáteszem, hogy most kihagyásban vagyok és ez az új filterem, még nem teszteltem :D Már mindegy mennyire szimpatikus, mert úgy jártam mint te. Inkább barátkoznék velük minthogy több legyen.

dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

#7 Ha rászánod magad a tesztelésre :), és lesz kedved, majd oszd meg itt velünk, mire jutottál.

Csak mert magamból kiindulva, ha én ennyire leszűkíteném, akkor kb. ugyanúgy nem randiznék kb. soha senkivel, mint nem netről származó ismeretségek esetén :D

dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 Meg fogom! 😄

Lehet nulla lesz nekem is, ki tudja 😂

Őszintén 1 lány volt aki megfogott a randik során idén, ezért gondoltam a filter jó lesz mert ezeknek felelt meg ő 😄 De az amit éreztem akkor vele, na az leírhatatlan.

dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hölgyek, akik a legelső opciót választották.

Ez azt jelenti, hogy senki nem hívna el randira online, vagy inkább azt, hogy senki sem szimpatikus?

dec. 3. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!