Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik korombeliek. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Lányok, akik korombeliek. Ti mit gondoltok a internetes társkereső oldalakról? Ti mertek találkozni, randikat leszervezni?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok.
2012. nov. 21. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A te korodban bátran!

Bár szerintem nem sok embernek volt szerencséje az internetes társkeresővel.

2012. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is ennyi vagyok és a válaszom nem. Nem mernék a neten megismert idegenekkel randizni a mai világban, bármit is mond magáról.

Persze vannak szerencsések. Egyik haveromra ráírt egy csaj kb. 3 éve, randiztak, összejöttek és már a babát tervezik :)

2012. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nekem is ilyen féle félelmeim vannak....
2012. nov. 21. 14:23
 4/11 anonim válasza:
szerintem merjél. csak a találkozót egy olyan helyen beszéljétek meg ahol sok ember van. hogy ne legyen baj
2012. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ez egy jó ötlet :)
2012. nov. 21. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ne szállj be a kocsijába. Onnantól ki vagy szolgáltatva valamilyen szinten.
2012. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok és igen találkoztam össze is jöttünk :)

De tényleg valami olyan helyszínt érdemes választani ahol te is ismerős vagy, sokan vannak, és világosban talizzatok :)

kb ennyi :)

2012. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
képet cseréltek, és dumcsizgattok, azonban mindenki képzel valamit. Az esetek többségében mást, mint ami van. Nem kinézetre, hanem úgy általában. Én csalódtam és én pedig pozitív csalódást okoztam, amikor ezt kipróbáltam, de én ezt többet nem. Bár nagyon sz@r vagyok az ismerkedésben, de ezt rábízom az életre, oldódjon meg by life, ha nem fog, egyedül száradok meg :), de neten biztos, hogy többet soha.
2012. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mit keresel ott.

Nagyon sok a barom, az fix.

Én is futottam már bele idiótába :D De szerencsére nem durva alak volt, csak szimplán hülye.

De többségében pozitív tapasztalataim vannak.

2012. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy rengeteg "érdekes" ember van a társkeresőkön...én is fennvagyok egy ideje, volt is már egy jó pár randim, és bár egyikből sem lett semmi eddig, mind jól sikerült. Sétálgattunk, beszélgettünk, teáztunk, forrócsokiztunk stb. Persze, hogy merek találkozni...barátaim mindig tudják mikor kivel és hova megyek, plusz nem eldugott sötét sikátorokban sétálgatunk :)

24/L

2012. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!