Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál.?

Figyelt kérdés
Te mit reagálnál gondolnál? Ha a friss párkapcsolatodban a barátnőd/ barátod mondaná magától hogy rá írt egy ellenkező nemű ismerkedés célal messengeren. Le húzta az üzenetet csak úgy olvasta el de törölte is.

dec. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Értékelném, hogy elmondja és megbízik bennem. Ezt szavakba is önteném, és megköszönném neki.
dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék hogy így tett
dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Épp ma történt ilyen. Megmutatta, valami pasi bejelölte, ő letiltotta, én mosolyogtam egyet és le volt zárva.
dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Neked mutatta is vagy csak mesélte?

Több opció van.

Elmondta, mert őszinte akart lenni, de nem tulajdonít neki jelentőséget.

Másik opció, hogy csak kíváncsi volt mit szólnál hozzá, féltékennyé akar tenni.

Ezt azért írom, mert nekem volt már ezzel sajnos rossz tapasztalatom, mikor jöttek ilyen fura szövegekkel, hogy te képzeld el "úgy megnéztek ma, hogy tuti bejöttem neki" meg "rám írt ismerkedni akart de leráztam" stb.

És már egy idő után kezdett fura lenni, na most beigazolódott a végére, hogy ezeket csak kitalálta. Tesztelte, hogy mit reagálok stb

Háromszögezésnek hívják ezt.

Nem mondom, hogy itt is ez történt, csak a tapasztalatom írom le ezzel kapcs.ban.

dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is megőrülnék neki és megköszönném, hogy így tett, nagyra értékelendő szerintem, hogy még csak az idejét sem akarja pazarolni, mert téged szeret, hosszútávon gondolkodik.
dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Le is tiltotta őt?
dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!