Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként reagálnál erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként reagálnál erre?

Figyelt kérdés

Anyukád temetésén megjelenne az egyik exed, akivel te szakítottál annak idején, mert nem tudtad, és nem merted felvállalni, hogy 17 évvel fiatalabb.

Majd másnap a postaládádban találnál egymillió forintot, "A kiadásokra." felírattal, és bár nincs más írva semmi, de tudnád, hogy ő volt.



2023. okt. 19. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem kerülnék ilyen szituációba, mert akivel együtt vagyok, azt fel is vállalom.
2023. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ijesztő, el tenném a pénzt és mikor meg jelenik a creap egyből vissza is adnám.
2023. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Megalázó. Nem szorulok senki segítségére. Felhívnám hogy jöjjön érte és az is lehet hogy hozzávágnám, amilyen hangulatban az ember van az anyukája halála után (nekem szerencsére még él).

Undorító. Rébuszos, egyre idiótább kérdéseid vannak.

2023. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2. Mi az ijesztő??? Hogy segít, tudva, hogy nem fogadnád el ha oda akarná adni szemtől szemben?
2023. okt. 19. 16:52
 5/20 anonim ***** válasza:
Megtudnám a címét, és visszapostáznám.
2023. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ElbaFtam...nem vettem számításba a kérdés kiírásakor, hogy itt mindenki milliomos.
2023. okt. 19. 17:09
 7/20 A kérdező kommentje:
(Ázsiában sok országban van "temetési pénz". Ez hazai viszonyok között 50-400.000 forint. A közelebbi rokonok, barátok, tisztelők adják a családnak, hogy megkönnyítsék az anyagi terheket. Bár idehaza minek is, most olvastam, hogy 13M/család átlag megtakarítás van.)
2023. okt. 19. 17:12
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell milliomosnak lenni ahhoz, hogy az ember ne fogadjon el alamizsnát. Pláne nem egy extől.
2023. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Alamizsna? Segítség.
2023. okt. 19. 17:37
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Segítség, amit nem kértem, tehát alamizsna. De nyugodtan fogadd el, nem az én dolgom. Megkérdezted, hogy mi mit csinálnak. Bocs már hogy válaszoltam őszintén.
2023. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!