Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak barát akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barát akar lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni legfőkébb lányoktól

Kb 3napja elkezdtem beszélgetni egy lánnyal,eddig minden jó csak picit zavar hogy mindig én írok rá oké nem is várok el hogy könyörögjön de azért egy szia hogy vagy? Vagy bármi jól esne, nem érdeklődik semmi iránt ami velem kapcsolatos, se képet nem kért kb semmit

Ha rá írok hogy szia akkor meg fel tesz egyszerre 5kérdés, ha pl dolgom van vagy tanulók és nem írok vissza neki csak pár óra múlva akkor konkrétan utánoz és perce pontosan annyi időre megy el mint én


dec. 6. 22:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Hát én nem vagyok lány, de talán tudok adni pár hasznos információt.


A 3 nap még semmi. Azért nem érdeklődik, mert még nem nagyon ismer. Ezért is kell neked kezdeményezned az írásban. Úgy gondolom, hogy vagy nem érdekled még vagy fél kezdeményezni.

Azért kérdezősködik, mert kíváncsi valószínűleg és minél több dolgot akar rólad megtudni, biztos akar benne lenni, hogy nem valami rosszakaró féreg vagy az utcáról, aki csak bekamuzza az identitását.

dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
dec. 6. 22:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

3 nap még tényleg nem sok, keresd kitartóan, hiszen ez a módja, neked kell érdeklődőbbnek lenned eleinte, hiszen te akarsz tőle valamit első körben. Aztán ha minden jól megy, idővel már beállhat a kölcsönösség, de ahogy az #1 is mondja, most még rajtad a bizonyítás kényszere, hogy megéri-e veled foglalkozni.


A másik dolog, bíztatásként kapásból két dolgot is fel tudok hozni hogy jelenleg érdekled. Az első hogy kérdez rólad. A másik meg hogy figyel ezekre a játszmákra, bár ez valahol egyben kétélű és negatív is, mármint a játszma. De pl annyiból meg igen is pozitív, hogy nem random fél napokra tűnik el, hanem nagyrészt egyenlő a válaszotok közti idő. Kezdetben ez egy jó alap, szóval hajrá!

dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
bír téged ez ilyen csaj hülyeség azért masol mert nem akar kezdeményezni majd ha te akkor ő is...
dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy ennyi jó tanáccsal el leszek látva:⁠-⁠) köszi mindenkinek
dec. 6. 23:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a lányt vagy tinderen/oldalon talalkoztatok? Ha az első, lehet, hogy nem esik le neki, hogy milyen szándékkal írsz neki, vagy legalábbis nem egyértelmű. Ha a második, akkor meg lehet, hogy zavarja, hogy nem folytonos a beszélgetés, mivel te is eltűnsz időnként.


Miről beszélgettek? Ez is fontos lehet.

dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És te mi szeretnél lenni? Szólsz neki, hogy elmész tanulni vagy csak eltűnsz? Szerintem is azért csinálja, mert nem vagy egyértelmű. Milyen beszélgetés tart három napig...
dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3 nap még semmi - azért nem áldoz rád több időt mert csak az egyik pali vagy nála a sorban a sok udvarló közül. Ennél kicsit intenzívebben kellene haladnod, ha nem akarsz elveszni nála a szürke masszában. A sekélyes kommunikációból az tűnik ki, hogy még vár, vár, vár - de nem téged. Te majd csak a tartalék leszel amíg nem jön az "igazi". A helyedben hagynám a francba.
dec. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 Egy tali lett belőle és egy csók:)
dec. 14. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!