Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor csak szexre, de meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor csak szexre, de meg akartok szerezni egy nőt, akkor a cél érdekében van, hogy azt kamuzzátok, hogy szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés

Férfiaktól kérdezem.

Vagy nőktől, hogy jártak e már így?


dec. 8. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem csinálok ehhez hasonlót sem

Pedig jobban járnék mert hiperszexuális vagyok és elég szenvedés így az élet

dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hazudok ilyenben, másban sem szoktam..


Régebben volt, hogy letagadtam valaki előtt, hogy szerelmes lennék belé, de csak azért tettem, mert úgy éreztem ezzel rosszat teszek és kellemetlenséget okozok neki, de olyat soha nem hazudtam, hogy szeretnék valakit csak azért, hogy szexhez jussak.

dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy nő az 1-3. randin már szexel, nem kell ott semmit hazudni.
dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem jártam úgy, mert odafigyelek nagyon, hogy kivel gyűröm össze a lepedőt. Azért vannak "jelek" arra, hogy csak ágyba akar vinni egy férfi, főleg a tettek számítanak.
dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tok mindegy, hogy en vagy az ide iro masik erril mikepp velekedik. Ha valaki bemondta neked az ultit, akkor csak az szamit, hogy nala van a 7-es lap, vagy sem. Magyarul ha o szokott hazudni, akkor siman megteszi. Ezert kell megismerni az adott embert, mielott osszedugjatok amitek van.
dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Alap cél a punci.
dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már aki a discoban félóra után szerelmet vallott. Mégcsak 23 éves voltam, de nagyon jót nevettem
dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert ezt nehez jatszani .. most csak ugy oda szolok he te szerelmes vagyok beled .. erzodik az uresseg a tartalom hianya.. ilyent csak azt mond aki tenyleg az vagy rohadt jo szinesz.
dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem hiszek egy férfinak sem
dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, engem már akart ágyba vinni színész, de szerelmet vallani képtelen volt. Azt kerek-perec megmondta, hogy nem akar semmi komolyat. Igazából senki nem hazudott még nekem szerelmet. Kivéve egyet, aki komoly kapcsolatot akart érdekből meg a szex miatt. Őt fél év után el akartam hagyni, mert az elején azt mondta, nem szerelmes belém. Fél év után, hogy ne dobjam, azt mondta, most már szerelmes, de igaziból akkor szerintem hazudott, hogy ne hagyjam el.

Ha visszagondolok, szinte minden pasi bevallotta nekem, hogy nem szerelmes belém. Akkor is, ha ezzel bukták a szexet. De ez nem mindenkinél volt kizáró ok, csak akkor, ha én szerelmes voltam. Szóval mivel a kölcsönös szerelem elérhetetlen számomra, csak olyan pasikkal fekszem le, akikbe nem vagyok szerelmes. Lefekhetnék olyannal is, akibe szerelmes vagyok, de vele nem fogok soha, mert nem szerelmes belém.

dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!