Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha megtetszik nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha megtetszik nektek az internetről egy lány sőt akár szerelmesek lesztek belé akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék női szemmel hogy ilyenkor mit csináltok,hogy mennyire mertek az interneten kezdeményezni.

2023. aug. 11. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Semmit.

41F

2023. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem tetszik meg egy kép alapján csak úgy egy lány.

Habár lehet, mert nem tizenéves vagyok, hanem 30?!

Amúgy meg nem írok rá random ismeretlen lányokra neten soha.

2023. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
81%
Ahogy #2 mondja. Ha a f@sz feláll, azért nem megy el az eszem, hanem kiverem.
2023. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Látom senki sem érti amit kérdezek!! Fiatalabb korosztállyal igenis megesik!! Fiatalabbak válaszát várom!! Igenis sok ilyen van!
2023. aug. 11. 16:52
 5/23 Noren1989 ***** válasza:
75%

Úgy érted, h a fiatalabbak közt több a hülye/kötődési problémàs?


🤔🤔🤔🤔🤔

2023. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 hány éves vagy ne haragudj?! 100?!
2023. aug. 11. 16:54
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Be szoktak jelölgetni néhányan, de szerintem el is felejtik utána kiket is jelölgettek be. Főleg közös ismerős ha van, nyugodtabban bejelölnek, és szerintem várják hogy ettől a nő hasra essen és írkáljon nekik, hiszen ők ennyire megerőltették magukat, most otthon pihegnek az ágyban a fáradtságtól. Ha írnak is hogy pl szia, akkor is várják a hasraesést/hanyattvágódást. Fogalmazni már nem fogalmaznak meg semmit érthetően, ha valaki mégis, az azonnal el is kel, sőt várólista alakul ki hozzá mert híre megy a barátnők között is.
2023. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

Itt megismertem valakit, aki eltűnt. Majd felkerestem a FB.-n. Kicsit folytatódott a beszélgetés, de idővel kiderült, hogy lényegében olyan az illető, mint az alma: kívűl szép, de belül...

Szerintem nem lesz több ilyen felkeresés. (F!)

2023. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 de ha jól kijöttetek volna, akkor lett volna valami nem?
2023. aug. 11. 17:33
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Semmit. Várom a csodát:(
2023. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!