Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak vagy pedig hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak vagy pedig hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég találkoztam egy sráccal, aki flörtölt velem. Később rám írt, és beszélgettünk, de jelzett, hogy nem szeretne párkapcsolatot, ahogy egyébként én sem. Miután elmondtam neki, hogy még nem volt semmilyen szexuális élményem, akkor is ugyanúgy beszéltünk, mert testileg viszont kívántuk egymást... Körülbelül egy hete rám írt, hogy leszarom, majd amikor válaszoltam csak láttamozott... Azóta még egyszer rá írtam, de ugyanaz a láttamozás volt a válasz. Mit csináljak? Kérdezzek rá, hogy mi ez az egész, vagy hagyjam a francba és amikor találkozunk se törődjek vele?


20/L



dec. 8. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd.
dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit. Ne vedd komolyan.
dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Miután elmondtam neki, hogy még nem volt semmilyen szexuális élményem, akkor is ugyanúgy beszéltünk, mert testileg viszont kívántuk egymást..."


Ez elég hogy is mondjam... szürreális ilyeneket chaten írkálni.

Ezt egyáltalán miért gondoltad úgy, hogy meg kell osztanod egy szinte idegennel?

Az ismerkedésnek vannak fázisai meg mikéntjei.

Nem volt még szexuális kapcsolatod, de beközlöd egy idegennek ezt.

Vagy szexkapcsolatban gondolkoztál, ha már azt írta, hogy nem akar kapcsolatot?

Mind1 te tudod, ha te ezt így látod, akkor oké.

Csak nekem furcsa ez.


"Mit csináljak? Kérdezzek rá, hogy mi ez az egész, vagy hagyjam a francba és amikor találkozunk se törődjek vele?"


Írogatni semmiképp ezek után. Így különben sem írkálunk, hogy "leszartál". Már erre se nagyon kellett volna írni sztem. Elég bumburnyák dolog.

Nagyon semmit nem kell vele csinálni, mivel nem is volt semmi, ez nem ismerkedés.

dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad.
dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Nehogy egy ilyen srácnak add már oda magadat elsőnek, aki ennyire nem néz semmibe.
dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Oldfire ***** válasza:
100%
Érzelem mentesen, simán csak leakart varrni. Egy ilyen parasztnak adnád oda magad? Legyen már benned egy kis előkelőség.Sokkal többet érdemelsz. A testi vágyak majd jók lesznek egy kedvesebb normális kapcsolatban. Felejtsd el a kis bunkót.
dec. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!