Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki üzenetet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki üzenetet vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2014-ben megismerkedtem egy nagyon jó emberrel, nagyon kedves volt, a tenyerén hordozott, viszont én hülye nem értékeltem :( nem voltunk sokáig együtt, kb 1 hónapot de utána megmaradt a barátság. Aztán mindketten megismertünk valakit és azóta is együtt vagyunk, ő is és én is. És azóta nem beszéltünk. Szombaton volt az esküvője ennek a férfinak, és írtam neki üzenetet, de csak annyit hogy gratulálok, és feljöttek bennem az emlékek. Amúgy nekem is van férjem, de nem becsül meg ezért is nagyon bánom hogy megszakítottam a kapcsolatot azzal a jó emberrel. Nagyon nagyon szeretett engem, én viszont annyira nem ezért is hagytam el, de nagyon bánom. Tudom hogy már mindegy de gondoltam írok neki egy bocsánat kérő levelet mert nagyon nem szépen bántam vele, nő létemre. Igen, tudom hülye voltam hogy egy ilyen embert elhagytam. Az lenne a kérdésem hogy írjak neki üzenetet? Vagy inkább hagyjam a fenébe, hiszen ez a hajó már elúszott. Az üzenet csak egy bocsánatkérő levél lenne.
2020. júl. 30. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy írj neki ilyesmit! Ezzel csak a saját lelkiismereteden segítenél, őt meg kellemetlen helyzetbe hoznád. Most házasodott és máris megfúrnád a házasságát.
2020. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy az első írja. Az kéne még csak, hogy friss házasságban ilyen üzenetet találjon a felesége, mikor a férfi abszolut ártatlan, csak a te lelkiismeretedet akarod nyugtatni.
2020. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt megszívtad, nem becsülted meg a jót, most idd meg a levét.
2020. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
NEHOGY ÍRJ NEKI! Tedd magad túl azon, hogy lekésted ezt a vonatot (a saját hibádból).
2020. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj már tovább.
2020. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert neked most lett egy szar kapcsolatod , miért bojgatod meg az ő jó kapcsolatát???

Hagyd! Már túltette magát rajtad.

2020. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem írok neki. Jó lett volna ha újra együtt lennénk de akkor mindegy. Tudom, nem kell mondanotok hogy az én hibám.
2020. júl. 30. 12:04
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Írj neki. Nem azért, hogy bepróbálkozz nála, hanem azért, hogy tisztán le tudd zárni. Rövid az élet, ezért nem szabad kihagyni egy ilyen lehetőséget.
2020. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki. Semmi értelme már. Ő nyilván lezárta ezt az egészet, és ha a friss felesége meglátja akkor hogy érzi majd magát? Meg a férfi is...

Tedd ezen túl magad, de egyedül, szerintem ne keresd semmiképp a férfit.

2020. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne írj neki!! Hagyd békén. Mégis mit képzelsz? A tiéd sz🅰r akkor az övé is legyen az,hogy hátha visszamegy hozzád? Ez a vonat már elment.
2020. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!