Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok benyögné, hogy előttetek rendszeresen járt prostituálthoz?

Figyelt kérdés

Barátommal volt ilyen mélybemenő beszélgetésünk tegnap, és csak így benyögte, hogy előttem volt társkeresési mélypontja és akkor rendszeresen prostikhoz járt. Ami kicsit meglepett, aztán ilyen vegyes érzelmekkel nem tudtam hova tenni.


Ez gáz, vagy a múlt része nem az én dolgom?


dec. 8. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbálnám elfogadni a múltját, de időközben biztos, hogy többször is eszembe jutna és zavaró lenne.
dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Össze se jövök ilyen troger szerencsétlenkenekkel akik leállnak pr.stikkal ill bàrkivel is.

Csak olyan barátaim voltak eddig akik megválogatják kivel vannak.

dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gáz lenne, az enyém tuti nem volt de ezt más forrasból tudom 😂
dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Elküldeném a fenébe, undorító dolognak tartom.
dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismertem valakit, aki szintén járt prostikhoz. Elvált, majd az új élettársát is rendre csalta ezekkel a nőkkel. Annak a kapcsolatnak is vége lett. Ezt követően a harmadik élettársát is csalja ku…kkal.

Aki bírja gyomorral ezeket a nőket, az nem marad hűséges egy rendezett kapcsolatban.

dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!