Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémát jelentene számodra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát jelentene számodra, ha megtudnád az udvarlódról, hogy régebben rendszeresen járt egy prostihoz, mert úgy gondolta neki soha nem lesz normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés
F

2018. júl. 9. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Az exem volt anno, bár csak egyszer részegen. Nem mondom, hogy nem volt egy kicsit kiábrándító, de nagyon szerettem, és amúgy is a múlt volt.
2018. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha nekem megfelel a pasi, akkor nem zavarna.
2018. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Igen, mert az ilyen úgy van vele hogy lyuk-lyuk, ilyentől meg nem akarnék semmit
2018. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben elvégeztetne egy tesztet, és nem kapott volna el semmit úgy egészségére. Nálam ez nem lenne kizáró ok.
2018. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó hülye vagy, ha bárkinek elmondod, különösen a csajodnak.
2018. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Szigorúan tilos elmondani. Az életed árán is védd ezt a titkot. Nő fülébe nem juthat.
2018. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Nézd, az én férjem az unokatesójával csinálta először. Nyilván mert ő volt kéznél...Én jobb szeretném, ha akkor már inkább egy prosti lett volna, de még ezt az unokatesó dolgot is el tudtam fogadni, nem dramatizáltam túl. Szükségletei voltak, kíváncsi volt, esélye se volt még akkor barátnőre...


Egyébként nem volt annyira hü..lye, hogy ezt elmondja nekem, csak rájöttem és amikor rákérdeztem, csak makogni tudott:)

2018. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!