Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi oka lehet? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi oka lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, tudom hogy ez nem egy szép dolog de csak ésszerű választ szeretnék kapni a bennem rejlő kérdésre. Nem kérek szidalmakat.

Az a helyzet, hogy egy férfi megcsalta velem a barátnőjét. Csók és kézimunka volt, annál tovább nem mentünk. Szóval elkezdtünk egy ilyen viszonyt közös megbeszélés alapján.

Snapcheten kommunikáltunk, de azóta törölt engem onnan. És ezt nem tudom hova tenni, próbáltam rájönni miért de egyre inkább csak túlgondolom hogy mi oka lehet ennek, mert amúgy számtalan.

Nem közvetlen az eset után törölt, szóval nem lehetne szerintem azt mondani hogy biztos azért mert nem élvezte. És hát személyesen összefutottunk azóta és nyitott felém még mindig, nem az van hogy elkerül.

Valahol mélyen attól tartok igazából hogy nem jöttem be neki ahogy most közelebb került hozzám és nem vonzódik, de ez azért mégis eléggé kizárható mert láttam hogy néz rám és milyen velem a történések közben, nem olyan volt mint akit taszítanék.

Beszéltem erről egy haverommal és rávágta hogy lehet bűntudata van a barátnője miatt és inkább visszalépne.

Vagy pedig hogy ne jöjjön rá semmire, ne lásson meg engem a kontaktjai közt és inkább törölt hogy semmi jele ne legyen.

De ha nem tetszenék neki akkor nem ment volna ebbe bele eleve, meg akkor nem lenne rám nyitott ezután is, nem köszönne meg semmi.

Nem tudom mi járhat le benne, hogy mit is gondol ő csak találgatni tudok. Viszont ha így elvágta ezt a kommunikálási lehetőséget köztünk akkor nem tudunk megbeszélni újabb alkalmat sem. Max személyesen de az meg ilyen rögtönzött lehet csak, nem pedig előre megbeszélt.

Szerintetek miért lehet ez, mit gondoltok?



dec. 9. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem akar tőled semmit, nem kockáztat, nem akarja, hogy bármi nyom legyen ami rád utsl. Egy alkalomra jó voltál, ennyi.

Én nem is értem ezt a találkoztunk, csak kézimunka volt. Ez mire jó? Talált egy libát, aki egyszer kuverte neki...ennyi.

dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Hát mért nem kérdezed meg?
dec. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló helyesen írta. Minden szavával egyetértek.
dec. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!