Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon tini kérdésnek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon tini kérdésnek volt tűnni, de teljesen meg vagyok lőve. Bővebben?

Figyelt kérdés

Munkába menet a buszon ritkán látok egy fiút, aki kinézetre szintén munkába igyekezhez. Nagyon megteteszett, nem tudom elmondani mennyire.

Hogyan lehetne ebből ismerkedés? Kómásan a buszon menjek oda? De az meg milyen már...én is nagyon néznék ha valaki 6-kor oda jönne hozzám beszélgetni.

Nagyon tanácstalan vagyok. És tiszta tininek érzem magam.


27/N


2022. júl. 13. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

A qurva eget 😂😂😂😂

Bár én lennék az a buszon 😂😂😂

Szerintem menj oda hozzá, veszteni nem vesztel semmit.

Megkérded volna e kedve meló után inni valamit. Majd mond rá valamit.

Ha nemet mond se aggódj, lehet csak hirtelen jött neki kora reggel 😂

Egy két nap, lehet jobban átgondolja a dolgot :D

2022. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem szeretnél kényelmetlen beszélgetésbe bonyolódni, de szeretnéd vele felvenni a kapcsolatot és tudod, hogy úgyis össze fogtok futni valamikor a buszon, akkor tarts magadnál egy papírt a telefonszámoddal és egy rövid üzenettel, ami megmagyarázza, hogy milyen céllal adtad meg neki. Egy sziát követően add oda neki a papírt (preferáltan azelőtt, mielőtt te vagy ő leszáll) és várd a hívását . Nem tolakodó, mégis célt tudsz érni vele, ha te is szimpi vagy neki. Én legalábbis erre tudnék szerintem jól reagálni. Sok sikert!:) 28/F
2022. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogyha képtelen vagy kezdeményezni, akkor szemezz vele, mosolyogj, és várd hogy kezdeményezzen.
2022. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle valamiben segítséget, utána majd alakul.
2022. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de azóta reggelente dupla időt töltök a készülődéssel 🤣 tényleg mint egy kezdő.
2022. júl. 13. 22:31
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Menj el mellette, mosolyogj rá és add a kezébe a számod egy papíron mielőtt leszállsz. Így nem kell reagálnia, tehát nem támadod le, de megvan a lehetőség
2022. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
nehogy az a fiú jóval fiatalabb legyen mint te.
2022. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Ingerszegény az életed.
2022. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Mivel látásból már ismeritek egymás, szimpla small talk-al kezd: "MUnkába megy?", "Ma is jó időnk van.", stb.
2022. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez a telefonszam átadás gáz 🤦‍♀️


Szolitsd meg barmi ürüggyel, de ne egyből randira hívd. Mitom hany óra van, nincs ragtapaszod, zsepid, ugy hallottam kimarad a járat te tudsz valamit? Otthon hagytad a telefonod, felhivhatod e a baratnodet h késni fogsz (velem ez volt de egy nénit tudtam csak megkerni 😂) szóval lazán mintha lány lenne. Lehet h tök kiabrandito ha megszolal. Lehet 3 perc alatt kiderül h házas. Lehet h megmarad egy jó dumás ismeretség, de lehet h kezébe adod a kezdemenyezést

2022. júl. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!