Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi állítólag szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi állítólag szereti a feleségét (plusz infó: 3 közös gyermekük van)..miért van szüksége titkos Instagram profilra, ahol fixen munkaidő alatt...(heti 5 nap biztosan ha esetleg hétvégén nem....) mással írogat, képeket küld?

Figyelt kérdés

dec. 9. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem szereti a feleségét, megunta.
dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom, te vagy a feleség. Őt kérdezd, ne minket. Kérd, hogy mutassa meg az üzeneteket. Ha tiszta, akkor nincs titka, ha nem akarja, akkor sáros. Állj ki magadért.
dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy élete amiben elvan a családjával és van egy másik amiben megéli a mocskos vágyait. Nyilván azért titkos az a profil mert nem szeretné hogy bármit is megtudj erről a másik életéről.
dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a felesége, hála az égnek :)
dec. 9. 12:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért is kérdés, mert amúgy én is arra gondolnèk, hogy kièli a vágyait, de ha hetekig nincs képküldözgetès, és átlagos dolgokról beszélgetnek, vagy az életről...
dec. 9. 12:44
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeret az senkit, csak saját magát. Egyébként meg így akar kiszakadni kis időre a családdal járó nyűgökből, ami már az agyára ment. A feleségének meg csak egy pinája van, az meg már nem ad olyan izgalmat neki. Az új pina megkefélésének a lehetősége mindig izgalmasabb, de általában az sem túl sokáig. Mielőtt túlságosan belemerülsz vele a dolgokba, ezeket tartsd szem előtt.
dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok benne :) de köszönöm. Szerettem volna megérteni. Ebben részemről nincs több :)
dec. 9. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy már terelsz. Természetesen te vagy a feleség, másként honnan lenne ilyen infód. Meghunyászkodsz, mert a gyerekek miatt tűrnöd kell. Ez garantálja, hogy hamarosan végeláthatatlan duzzogás és veszekedés lesz az életed. Ezt akarod?
dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem szereti már "úgy". És sajnos ez nem visszafordítható folyamat. Ez a gyerekek számától független dolog amúgy.
dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is te vagy a felszarvazott asszony.😅 Szólj az uradnak, hogy belenéztél a telcsijébe és làttad a kínos üzeneteket. Legyen szíves megmagyarázni neked, hogy ez mégis mi. Itt senki sem fog tudni neked vàlaszolni, mivel feltehetően egyikünk sem a férjed. Na ezért nem fogok 3 gyereket szülni! Semmi értelme leelleni 3 kölköt, hogy utána kifacsart anyuka legyek, a férjem meg addig a közösségi médiában keresi a figyelmet, mert a felesége leharcolt és kimerült.
dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!