Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lettél örökszingli nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettél örökszingli nő? Mi a történeted?

Figyelt kérdés

Túl nagyok az elvárásaid? Megöregedtél? Nehéz a jellemed? Nem vagy vonzó? Kialakult benned ellenszenv a férfiak irányába?


F/33


dec. 10. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem tetszik a kínálat. Házas foglalt szexhajhászok, vagy rondák, hozzám öregek igénytelenek, vagy minden jo lenne, de komolytalanok.

Ha évekig is vagyok egyedul akkor se birok olyannal összejönni, aki nekem nem tetszik.

dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Három nő rokonom élt egyedül évtizedekig, magas kort értek meg, nem úgy a szüleik akik mind kapcsolatban, gyerekekkel őrölték fel egymás idegeit és koptatták a vagyont.

Egyikük hivatásszerű hobbit űzött, ebbe szerintem nem fért bele társ akiről gondoskodnia kellett volna, másikuknak a hivatása volt a hobbija, Ők szépek és viszonylag jó anyagi körülmények között éltek, tehát nem is voltak rászorulva senkire. A harmadik lány pedig csúnyácska volt és szegény, a sok-sok testvér miatt, megkeseredett, zsémbes természettel idős korára, valószínűleg sokat szenvedhetett fiatalon.

dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt két xar hosszú kapcsolatom, mindkettő megcsalással ért véget. Mindkettő másképp volt xar. De nagyon sokáig próbáltam megmenteni, javítani... egyedül.

Az utolsó szakítás után akartam pár hónap szünetet, hogy összeszedjem magam. Aztán időközben jött a felismerés, hogy szingliként sokkal boldogabb vagyok, mint az elmúlt évtizedben bármilyen párkapcsolatban. Egyáltalán nem hiányzik, hogy újra egy férfi lépjen az életembe.

Lehet, hogy ez egyszer változik, és vágyni fogok kapcsolatra, vagy egyszerűen jön valaki. De jelenleg nem látok rá esélyt.

dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Boldog szulinapot a kerdezonek 😅



39F incel

dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Át is emeltem ide egy hozzászólást négyeske linkjéről:

"Kolléganőm is ilyen. Nem lenne olyan ronda, persze a szeptol is messze van, de nagyon válogatós. Plusz ő sose mosolyog,humora, humor érzéke a nullával egyenlő, és hát milyen pasinak kell egy buvalbaszott lány?"


Fiatal koromban én is ezt mondtam volna, miért nem mosolyog, miért neem sugárzó.

Sajnos most már értem. Miért legyen a nő feladata hangulatot teremteni, flörtölni, mindig virágozni. Aki kevés visszajelzést és kedvességet kap az beleun egy idő után.

Milyen egyszerű volt régen felcsapni a kendőt és bezárni a bazárt inkább 30 évesen :D, ahelyett, hogy mások kedvére tegyél.

dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akibe én voltam baromira szerelmes,az általában átqrt vagy nem kellettem neki...

Plusz aki nekem tetszett,érdekelt,az többnyire foglalt/házas,magyarul elérhetetlen volt.

Akiknek pedig én,azok iránt nem éreztem egy szikrányi vonzalmat sem.Tömören ennyi a sztori.

dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán egyedül akarok lenni.
dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sokszor olyan egyszerű, ahogy a #7 írja. Aki nekünk kell, annak mi nem/foglalt, akinek mi kellünk, az nekünk nem, nem tudunk vonzódni hozzá.

A "lejjebb kell adni" pedig nonszensz. Valakit vagy akarunk, vagy nem. Semmi értelme magunkra erőltetni azt, aki nem tud érdekelni.

dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Miután elhagyott a férjem -borzasztó csúnyán- én is erre jöttem rá. Igazából leesett, hogy ha egyedül vagyok, mindig kivirágzom, boldog vagyok, motivált, lendületes. Aztán összejövök valakivel és valahogy kiveszik belőlem ez a "fény". Aztán váratlanul betoppant valaki az életembe, aki mellett nem vesztettem el önmagam, olyannak szeret, amilyen vagyok, azokkal a dolgaimmal együtt, amit mások nehezen elviselhetőnek gondoltak, vagy utáltak bennem. Vannak még csodák, de nem érdemes várni, csak ha jön, észre kell venni. :)
dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!