Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lettél vénlány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lettél vénlány?

Figyelt kérdés

Mi a történetedet?


Túlságosan válogattál, vagy tényleg nem kellettél a pasiknak? Mi volt a probléma? Mára beletörődtél hogy egyedül maradtál?


F/32


nov. 12. 07:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

A történetem kva egyszerű: inkább nem minősítem, milyen felmenők utódaként jöttem világra = jókorát buktam a genetikai lottón. Főleg az arcom/fejem vállalhatatlan, márpedig az mindig "szem előtt van", és nem, az nem megoldás, hogy 24/7 profi sminkben mászkáljak.

Persze túlságosan válogattam is, mert nekem a férfiak, illetve egyfajta ki nem mondott társadalmi közmegegyezés szerint a legalja lenne a szintem, ugyanis a létező legnagyobbnak tartott bűn/hiba, ha egy nő ronda. Az meg nem kell.

Beletörődtem, persze, nincs más lehetőség. 🤷🏻‍♀️ Erre tényleg a beletörődés a megfelelő kifejezés, annak minden keserűségével, frusztrációjával, nem pedig a belenyugvás vagy elfogadás, amik egészen más minőséget takarnak.

nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm is ilyen. Nem lenne olyan ronda, persze a szeptol is messze van, de nagyon válogatós. Plusz ő sose mosolyog,humora, humor érzéke a nullával egyenlő, és hát milyen pasinak kell egy buvalbaszott lány?
nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Drága 1-es! Annyira átérzem….. :(
nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerestem sose pasit, az okok megvannak 21 éves koromig szégyelltem a családi hátterem. Majd egyetemen a tanulás érdekelt. Aztán megint családi baj lett, utánna kovid most megint tanulok munka mellett.

Akik tetszettek nekik nem kellettem pedig próbálkoztam ilyen 5 volt eddig...az utolsót leszámítva a többi már nem is kellene.. akik nálam próbálkoztak az igénytelenségük illetve a személységük taszított nem fogott meg, vagy tudtam hogy nem gondolják komolyan. Ez is 5 volt kb...

Hiába mondják sajnos csak az idősebb korosztályból, hogy egy szép csinos okos fiatal nő vagyok ne maragdjak egyedül, és látom hogy bizony elég csúnya nők találnak pasit, ezt sok sok minden befolyásolja. Először az embernek magával kell rendben lennie. Én dolgozni fogok azon, hogy jobb legyek kívül-belül.

Aztán tenni nagyon sokat tenni egy kapcsolatért és nem csak az elején!

nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Egyes, ha jól értem, akkor ronda pasi azért neked se kéne?
nov. 12. 08:29
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

12 éves voltam, amikor a nevelőapám elkezdett zaklatni. Mindig akkor, amikor anyu dolgozott, és mivel főleg ő tartotta el a családot, így sokat dolgozott. Sajnos évekig ment, rettegtem tőle, telebeszélte a fejem hülyeségekkel az a szörnyeteg is, ezért hallgattam. Most már bánom, hogy nem mondtam el azonnal.

Véletlenül derült ki. Anyám azonnal elküldte, ott állt kettőnk között, mindketten tudtuk, hogy bármire képes. Mai napig nem értem, hogy tudta a 160 centis anyám megfélemlíteni és kidobni, de megtette. Feljelentést tett, azt a szörnyeteget meg lecsukták.

Ezek után ki akarna egyáltalán ismerkedni? Annyit tudok a szexről, hogy legjobb esetben nem érzel semmit, vagy ha peched van, akkor xar, vagy fáj.

Az se segít, hogy a vér szerinti apám egy másik nő miatt hagyta el a családot, akkor voltam 4 éves. Azóta egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor keresett.

Biztos, hogy az se javít a helyzeten, hogy elkezdtem itt olvasgatni. Naponta X kérdés szól viccelődve arról, hogy 14 éves gyerekekkel akarnak szexuális kapcsolatot egyesek, meg hogy a negyvenes nőt meg a lányát is...


Ezek után az lenne a csoda, ha egyáltalán érdekelne az ismerkedés.

nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem jól érted. A legalja az nem egyszerűen csak ronda, mint én. Nekem teljesen megfelelne egy magamfajta genetikailag vékony/nyúlánk alkatú, nem jóképű férfi. Elméletileg ez lenne ugyanis az azonos szint.

A gyakorlatban viszont csak azért, mert ilyen vagyok, úgy képzelik el, hogy az én helyem egy olyan mellett van, aki:

• rendszeres (és nagy mennyiségű) alkoholfogyasztó, dohányzik (vagy alternatívái), drogozik

• nem csak nem szép, hanem "fura", amolyan félúton helyezkedik el a sima csúnyaság meg a torzság között

• ápolatlan

• enyhe értelmi fogyatékos vagy ahhoz nagyon közel áll

• nem csak egy kis depresszióval vagy némi szorongással él, hanem komoly pszichés problémákkal, zavartsággal

• bántalmaz (a szóbeli is számít!)

stb.

Nos, nem, ezt nem fogadom el, vagyok ennyire válogatós. Horribile dictu, még annyira is, hogy pl. ha nem kompatibilis a személyiségünk, azt sem, mert nem látom értelmét úgy együtt lenni valakivel, hogy idegesítjük, rövidesen meg is utáljuk egymást. Olyat meg sem merek említeni, hogy vonzalom, azt nyilván a rondák elfelejthetik, mintha külön fajt képviselnének az embereken belül, és nekik a szexnek meg a kapcsolatnak anélkül kellene mennie...

nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Hű b+ #6-os. Én is rohadtul diszfunkcionális családból származom, de assszem ehhez képest fasorban sem vagyok. (igaz, nálunk más jellegű gondok voltak)

Részvétem!

nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

"Nekem teljesen megfelelne egy magamfajta genetikailag vékony/nyúlánk alkatú, nem jóképű férfi. Elméletileg ez lenne ugyanis az azonos szint."


Én ilyen vagyok. Se nem, nem vagyok alkoholista, drogos, nem dohányzom, nem verlek össze esténként, se semmi..


Nem vagyok mentálisan sérült,se retardált. Csak ronda férfi.


De úgyse hiszed el szóval mindketten szenvedünk tovább egyedül :)

nov. 12. 09:09
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
9# te nem az alkesz, beles, munkanélküli Balázska vagy, akit a nõvére tart el?
nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!