Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy valamilyen hétköznapi ügyintézés közben egyszercsak erős vonzalmat éreztél egy idegennel?

Figyelt kérdés

Pl bevásárlás közben odakeveredett melléd az illető, vagy postán, orvosnál, utazáskor, stb.

Hogy történt és mi lett a dologból?


dec. 10. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem pont múlhéten történt. A nagy havazás után éppen a vizes-jeges havon mentem, amikor mnegcsúsztam, de egy srác hirtelen megfogott. Ahogy felnéztem rá, megdobbant a szívem, magas, szőke, szeműveges volt, pont az esetem és nagyon jó volt az illata.

Csak egy köszönömöt nyögtem ki, ő meg kedvesen mosolyogva egy "Nagyon szívesen" után eltűnt. Gyakran eszembe jut az eset azóta is.

dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen történt hogy egy pénzintézetnél intéztem az ügyeimet amiben egy jó nő segített és olyan jó volt hogy legszivesebben letepertem volna!
dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a gyógyszertárban, egymást nézegettük az ablakban/"tükörben", én előtte álltam, de amikor bejött a gyógyszertárba hátranéztem (automatikus nekem) és láttam milyen szép kék szemei vannak, ő meg én rám nézett, szemeztünk egy kicsit aztán mindketten mentünk tovább az utunkra.
dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik exemet élelmiszerboltban ismertem meg. Sokszor összenéztünk a sorok között, végül már csak mosolyogtunk mindketten. A pénztárnál egymás után álltunk, elkezdtünk beszélgetni, mejd elkisért a buszhoz. Mondjuk 19 és 20 évesek voltunk, 30-asként már biztos nem ment volna így.


Egyszer Spanyolországban egy utazási irodában beszéltem egy olyan szép lánnyal, hogy nem tudtam róla levenni a szemem. Pedig nő vagyok, és nem vonzódok a nőkhöz.

dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt egy műtét előtti beszélgetés egy életemben először akkor látott idegen orvossal és annyira felzaklatott az egész előzetes procedúra, meg az elképzelt fájdalom és hogy rendbe jövök-e utána, hogy legszívesebben megkértem volna, hogy kicsit vegyen az ölébe és beszéljen hozzám.
dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton történt. Egymással szemben ültünk, de én olyannyira zavarba jöttem hogy bejön és rám mosolygott, hogy inkább a zenét hallgattam és eljátszottam mintha nem vettem volna észre, hogy sűrűn rám pillantott addig míg le nem szállt. :DDD
dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ügyintézés volt, 21 évesen strandolni voltunk egy barátnőmmel egy forró nyári napon. Spontán ötlet.


Már nem emlékszem pontosan hol/mikor de egyszercsak észrevettünk 2 igencsak jól kinéző, helyes srácot. Talán amikor jöttek be a medencébe. Azon a d.u többször is "összefutottunk" velük. Pl.: velünk szemben ültek a medencében, arra sétáltak amerre mi feküdtünk és beszélgettünk, akkor jöttek be a vízbe, amikor mi ki stb. Ők is észrevettek minket, mi is őket és oda-vissza ment a csekkolgatás.


Aztán már mentünk haza a kocsihoz amikor beszéltük, hogy többet biztos úgyse látjuk őket és kb. abban a pillanatban elhúzott mellettünk egy autó, ami le is lassított, a söfőr a visszapillantóból nézett, a másik aki az anyósülésen ült, hátrafordult. Ők voltak és nyilvánvalóan észrevettek:D


De nem beszéltünk meg semmi, de azért ez az egész jól esett, jótt tett a női önbecsülésnek:D

dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárlás közben felfigyeltem egy nőre, aki szintén pillantott rám. Többször találkoztunk a sorok közt, a pénztár közelében, majd az alaksori parkolóban is egymásra pillantottunk, de nem volt semmi. Úgy éreztem, hogy lehetett volna, de hagytuk a dolgot.


1* vártam egy állomáson a váróteremben, feltűnt egy szép hölgy tortával a kezében. Többször rápillantottam, ő is rám. Volt egy kéregető, aki mindenkit megkörnyékezett, így engem is. Ment mindenfelé a kéregető és amikor a hölgy felé ment, jeleztem a fejemmel neki önkéntelenül egy "NEM!"-et, amit értett a nő: erélyesen elhajtotta a palit. Majd nemsokára elment a vonatához a nő, mellettem elmenve kérdezett valammit, majd mindenki ment a dolgára. Semmi nem lett belőle.

dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt .

Kivizsgalason voltam es pont egy apolo pasit fogtam ki .

Idosebb volt nalam de mikor (szerintem mind ket felnel erezheto az a bizonyos szikra )

...hu az durva volt ,vegeztem huztam fel a kqbatom de lattam ,hogy meg akkor is jott utanam az ajtoba es kerestuk egymas tekintetet .

Eskuszom ,hogy most irtam a hideg is kirazott 🤦‍♂️😊

dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
1. Én a srac helyebe biztos hogy elkertem volna a telo szamod vagy facebookod:) Na pontosan igy tud kezdodni egy igazi szerelem/ kapcsolat, nem pedig tinderen.
dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!