Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel érdemes szőrteleníteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdemes szőrteleníteni a férfiak intim testrészét?

Figyelt kérdés
A borotvát már próbáltam, de attól csak erősödött.
2010. okt. 21. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én évekig borotváltam,de már minden nap kell,hogy sima legyen,ezért áttértem az epilátorra.Az első alkalom nagyon fájt,de egyre inkább megszokom.
2010. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az epilátort én is próbáltam, egyetlen egyszer, de inkább hagyom a fenébe. Leginkább a gyantára lennék kíváncsi.
2010. okt. 22. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Kaszával esetleg?

:)

2010. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na csak vicc volt!

:)

Komolyra fordítva a szót, én borotvát használok, csak sajna sokszor kipattog abőröm utána!

28F

2010. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ollóval nem lehet?
2010. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%

ollóval? jézusom... aki ilyen kérdést feltesz az még sosem szőrtelenített.


a kérdésre válaszolva: léteznek elég jó végleges szőrtelenítési technikák, amiket gépekkel végeznek nem kevés pénzekért, de állítólag hatásos.

én is borotvát használok, de egy héten 1-2 alkalommal lehet maximum, különben nagyon szétmegy tőle az ember bőre. az epilátort nem ajánlom, mert a tépkedéstől elérzéketlenedik a bőr, aminél rosszabbat igen nehéz elképzelni, ráadásul maga a művelet is igen fájdalmas.

2010. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
valóban nem szírtelenítettem még, de ollóval mért nem lehet?
2010. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egyszerűen túl rövid ahhoz. aki rendszeresen szőrtelenít, az azért teszi mert általában teljesen szőrtelen szeretne lenni, így nem is történhet meg az hogy olyan hosszúra megnőjön a szőr hogy lehessen ollóval vágni. maximum akkor jöhet szóba az olló hogyha nagyon hosszú, és először csinál ilyet az ember, de igazából akkor sem jó választás. inkább akkor már egy szakáll/hajnyírógép lenne a megfelelő.
2010. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyanta
2010. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából most gyantában gondolkodok, csak nem tudom milyennel kellene.
2010. okt. 24. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!