Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kit választanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kit választanátok az alábbi két lány közül? Miért?

Figyelt kérdés

Egy olyan csajt, aki egy kicsit duci(160 cm,65 kg)de ápolt és szép az arca stb, vagy egy tök átlagos testalkatú lányt aki mondjuk kicsit "érdekes"...Mármint úgy hogy érdekesen néz ki nem ápolt stb. légyszi kort is írjatok! Csak fiúk válaszát kérem! Előre is köszi :)

13/L


2009. jan. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, lány vagyok...de ha a másik nem ápolt, akkor szerintem egyértelmu, hogy a kicsit ducibb, ami szerintem nem is olyan duci....
2009. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok és egyáltalán nem az általad vázolt tulajdonság alapján választanék.


32

2009. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Túl általános a kérdés ! Fényképet a youtube-ra majd ide a linket, aztán lehet véleményt mondani.
2009. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Külső alapján választani??

Hát én máshogy tenném:)

2009. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hnle ***** válasza:

Tuti hogy az ápolt lányt mégha kicsit duci is, nem szeretem az ápolatlan lányokat!


F/17

2009. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de biszex... :) Nem feltétlenül ezek alapján választanék, de amúgy inkább az elsőt. Nem szeretem az ápolatlan embereket, szerintem senki más se... (L/17)
2009. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. jan. 3. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad oda hogy te vagy az első:) A 2. pedig a barátnőd volt de összevesztetek. Ez annyira gyerekes,különben meg a barátnőd ugyanolyan ápoltnak tűnik mint te!
2009. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!