Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar ha a párodnak sok kapcsolata volt előtted?

Figyelt kérdés
2023. dec. 14. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon zavarna, mert azt eredményezi hogy kicsapongo életet élt, és egy megbízhatatlan személy. Valószínű hogy akivel lesz azt is meg fogja csalni, illetve csak arra kell neki. Ez az én személyes véleményem.
2023. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem mindegy hogy sok szexkapcsolat minden randommal, vagy több szerelem es normalis kapcsolat.
2023. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
A szexkapcsolatok / kavarások / egyéjszakás kalandok egyáltalán nem zavarnak. Önmagukban természetesen a volt kapcsolatok sem, de azt mondjuk aggasztónak tartom, ha egy ember 15 alkalommal hitte azt, hogy megtalálta az igazit, és én lennék a 16.
2023. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%

2-3!

Ti már kombinaltok. Szex kapcsolat stb. Nem az volt a kérdés. Értelmezzétek a szöveget. Ált iskola 4. Osztály.

2023. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Véleményem szerint nem egészséges, ha sok partnered volt. Egy ido után az ilyen emberek kiuresedettek es kotodesew keptelenek lesznek. Nalam a 7 partner a lelektani határ. Férjemnek 6 volt, nekem 4.
2023. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

4

Ejj, ejj nem megy a szövegértés... Azért emeltem ki, hogy a szexkapcsolat nem zavar, mert a sok korábbi kapcsolatban SEM az zavar, hogy szexelt másokkal (akár sok emberrel). Nem az a probléma, hogy sok korábbi szexuális partnere volt, hanem hogy ötpercenként megtalálta az igazit. Nekem ez végtelen butaságra / naivitásra / állhatatlanságra vall.

2023. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az a jó kis átlag tetszik, de amúgy szerintem pasiban kétféle van legtöbb, vagy a falu kvája, vagy a pasi akinek csak 2 kapcsolata volt és idegbeteg ha megtudja hogy a nőnek mondjuk 5.
2023. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Én egyetértek a 3-assal és 6-ossal.


Sok szexuális partner nem zavarna, az viszont igen, hogy mindenkiben beleszeret és kiszeret gyorsan.


Egyébként mi a párommal elsők vagyunk egymásnak. Lassan 2 éve együtt.

2023. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Fura akit pont a sok noname szexuális partner és egyéjszakásozás nem zavar, de gondolom hasonlóan semmit nem jelent neki a szex, mondjuk szerintem undorító az ilyen ember de nem szoktam a szemükbe mondani mivel elfogadás van, de attól még gondolom. Viszont ez itt úgyis anonim.
2023. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Egy darab nore lehetnek feltekeny, a sok nem tunne szemelyesnek, komolynak. Jobban tetszik, csak teszteljen eloszor betegsegekre.
2023. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!