Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavar csajok?

Figyelt kérdés

Lényegében annyi a sztori, hogy egy "kedves" leányzó elvből nem jönne össze olyan sráccal, aki animét néz. (Előre leszögezem, nem velem történt a dolog.)


Egy jól kinéző, izmos, sportos egyetemista srácról beszélek egyébként. Teljesen normális, jó társaság. Nem akarom elhinni, hogy valaki emiatt ítéli el/ítéli meg a másikat.


Sokan hasonlóan vélekedtek, vagy ez egy szélsőséges eset, mit gondoltok?



2022. okt. 13. 17:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
87%
Engem nem zavarna, mert én is szeretem az animéket. Aki ennyi alapján zár ki valakit, azért nem kár. 🙂
2022. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Ugyanígy gondolom.
2022. okt. 13. 17:53
 3/44 anonim ***** válasza:
35%
Miért ne lehetne ez kizáró ok? Kérdezem animés nőként. Van akinek nem fér bele és kész. Másnál meg más a kizáróm ok. Ezen nem besértődni kell, hanem túllépni rajta.
2022. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
Beszukult gondolkodasra vall. Az hogy valaki ennyire nem hajlando a masik nezopontjat figyelembe venni. En pl nem szeretem az operakat, ettol meg osszejottem siman egy olyan lannyal aki imadja, mert amugy minden masban passzoltunk. Eleve dogunalom lenne ha ugyanazok a dolgok erdekelnek a parokat es nem lenne kulon hobbijuk.
2022. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
58%
Kettes vagyok: Akkor visszakérdezek: te miért nem tudod elfogadni ha valakinek ez nem fér bele, tök mindegy milyen okból? Kevésbé ítélkezőnek hiszed magad mint akinek nem kell animés?
2022. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
65%
Igen annak hiszem, mert egyedul az itelkezest itelem el (ha igy tetszik 😄).
2022. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
5ös, Azért mert ilyen miatt nem ítélünk el valakit. Ha te igen, az a te szegénységi bizonyítványod.
2022. okt. 13. 18:22
 8/44 anonim ***** válasza:
71%
Te nem az ítélkezést ítéled el, hanem a neked nem tetsző döntést.. ez nem tolerancia.
2022. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 D-Mano ***** válasza:
80%

Szerintem az inkább a srác szerencséje, hogy eleve nem kell egy ilyen lányra időt, energiát pazarolnia. Ha a csajnak ilyen elvei vannak, ott van más probléma is, így a srác akkor is rossz partiba keveredne, ha történetesen nem nézne animéket.


//Persze vannak anime-kockák (mind fiú, mind lány oldalról), akik maximum egy másik anime-kocka mellett tudnak normális kapcsolatot kialakítani. De az anime kedvelés nem jelent egyből kockaságot is.

2022. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
81%

Nem ítélkezem, de nem kéne. Remélem megengedtetik hogy ne kelljen.

Rengeteg dolog van minden embernél, ami kizáró ok. Mindenki válogat. Még azt is mondhatja bárki hogy neki az kizáró ok ha felemás a füle. Ez van. Nem kötelező senkivel se összejönni. Én döntök a sorsomról és nem érdekel senki hepciáskodása hogy "dehát ez hülyeség". Én választok. Ha azért nem mert klarinéton játszik, akkor azért nem 🤷

2022. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!