Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy "az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy "az incelek", mert ha igen, akkor kell lennie "a nőknek" is nem?

Figyelt kérdés
Amint kiderül hogy nem voltam még nővel, rögtön jön a beskatulyázás, hogy én aztán tényleg mindent is elmondtam már "a nőkről". Akik nem egységes massza, meg nem egyformák, meg természetesen nem ismerhetem az őszeset. Ehhez képes az összes incel egyforma, mind ugyanazt gondolja, mindnek ugyanaz a baja, mind 100% alávaló, olyan nincs hogy valakinek más a baja mint az átlag incel hiszti?

dec. 16. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Semmi értelme a kerdesednek

Az incel sokkal szűkebb és joval behatárolhatóbb mint a "nők"

Inkább incelek vs insta-pcsak

Az egy megint jól körülhatárolhato kategória nagyjából a kategórian belül azonos "értékekkel"

dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az incel egy eszme köré csoportosuló csapat, tehát azok akik incelnek vallják magukat, az incel eszmékben hisznek, azok az eszméjüknél fogva kezelhetők csoportként.

A férfia vagy a nők önmagukban nem képviselnek semmiféle eszmét vagy gondolatot.


Ahogy lehet nyilatkozni a keresztényekről is, elvégre megfogható, körüljárható eszmerendszerük van. De ha az tmondod, hogy "az ember" ezt vagy azt gondolja, az nyilván nem fogja megállni a helyét, elvégre a faj megjelölése önmagában kevés, nem áll mögötte egységes gondolatmenet.

dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nincs olyan, hogy férfiak, nincs olyan, hogy nők. De az inceleket az azonos ideológia köti össze, amiatt incelek.

dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Hormonhiszti az emancipuncik részéről, igazi kettős mérce. Szard le, mit gondolnak, vagy mondanak rólad és boldog leszel.
dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a rossz helyesírásod miatt kajak beazonosítható vagy.


Összes, nem őszes. Tök mást jelent.

dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Incelek/femcelek.
dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5. Kösz hogy szoltál, erre oda fogok figyelni!
dec. 16. 19:55
 8/17 A kérdező kommentje:
2. Én soha nem nyilvánítottam magam incelnek, nem is hirdettem semmily pillt, mégis folyamat evvel kell vitatkoznom hogy ezek mit takarnak, pedig én ezekben egyáltalán nem hiszek. Nem vagyok kíváncsi a 20-80 szabályra, meg a az álkapcsokra, mégis ez van rám húzva.
dec. 16. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert baromságokat írsz.
dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elég valószínűtlennek tartom, hogy annyi alapján, hogy szűz vagy már egyből megszólnának. Tulajdonképpen még csak beszélgetésalapnak sem elég ennyi:D

De mutathatnál 3-5 alkalmat arra, amikor kifejtettél valamit és az alapján incelnek tituláltak.

dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!