Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy "az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy "az incelek", mert ha igen, akkor kell lennie "a nőknek" is nem?

Figyelt kérdés
Amint kiderül hogy nem voltam még nővel, rögtön jön a beskatulyázás, hogy én aztán tényleg mindent is elmondtam már "a nőkről". Akik nem egységes massza, meg nem egyformák, meg természetesen nem ismerhetem az őszeset. Ehhez képes az összes incel egyforma, mind ugyanazt gondolja, mindnek ugyanaz a baja, mind 100% alávaló, olyan nincs hogy valakinek más a baja mint az átlag incel hiszti?

2023. dec. 16. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2023. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11. Köszi hogy belinkelted! 😎
2023. dec. 16. 20:55
 13/17 anonim ***** válasza:

A gyakorizó emberek csak a gyakoris inceleket ismerik, ezen a fórumon kívül nem is láttunk soha ilyet. A gyakoris incelek meg tényleg tök egyformák: rühellik a nőket, szerelmesek a chadekbe, és nárcisztikus személyiségzavaruk van.

Gondolom a többi incellel is van közös pontjuk, mondjuk a nőgyűlölet, értelmetlen érvelés stb.


A nők halmazában lévő embereket meg az égvilágon semmi nem köti össze azon kívül, hogy XX kromoszómájuk van.

2023. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"a nők önmagukban nem képviselnek semmiféle eszmét vagy gondolatot"



De, a feminizmust es a hipergamiat.



39F incel

2023. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 köszönöm, hogy igazoltad a 13. válaszban állítottakat!
2023. dec. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14. A hipergámiáért a férfiak a felelősek. Nem kéne nyakra főre alább adni, csak mert pin@ van a lába közt a nőnek, és akkor a nők se így viselkednének.

A feminizmus meg azért van, mert az ilyen gyökerek mint te, nem képesek elfogadni hogy a nők egyenlőek a férfiakkal.

Teszem hozzá sok nő sem akar egyenlő lenni, szóval hogy lehetne mind egyforma?

2023. dec. 17. 08:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, mintha azt mondanád, hogy nincs olyan, hogy "fideszesek", hiszen olyan sincs, hogy "barna hajú emberek". Hát igen... Az egyik egy meggyőződés, a másikat meg dobta a gép, azért nem ugyanaz a kettő.
2023. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!