Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi sokszor néz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokszor néz egy nőt, és nem csak addig amíg új jelneség egy munkahelyen, hanem évekig ez megy, hogy amikor alkalma van titokban bámulja, az jelenthet többet?

Figyelt kérdés

dec. 16. 22:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Még néhány év, és talán meg is szólít majd.
dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
#1: 🤣🤣🤣
dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nyilván nem merül ki ennyiben az egész
dec. 16. 22:42
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A nézés az érdeklődés, de hogy miért ragad meg itt, azt nem lehet tudni. Vagy nagyon be van rezelve úgy alapjáraton általánosságban a nőktől, vagy be van rezelve, mert közben nős.
dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem beteg a fejére.
dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Én jellemzően azt szoktam így bámulni,aki vonzó számomra ,főleg külsőre, de ha nem lépek direktbe mondjuk randimeghívásig, akkor annak az az oka,hogy nem akarok éppen kapcsolatot ,vagy olyan a szituáció, hogy nem tudnám elképzelni, hogy komolyabb legyen vele, mert mondjuk tudom, hogy van valakije, vagy éppen nekem van valakim, vagy egyéb okból nem hiszem, hogy működne a dolog.
dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Kifogasok , melle beszelesek ..
dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nős. Amúgy.

Csak akkor is furcsa, hogy ennyi időm keresztül úgy néz mintha most látna először életében. Munkahelyi dolgokkal kapcsolatban természetesen beszélünk.

dec. 16. 22:58
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Itt 70%-ban minden no nos ferfiakra van ra allva.. van egy olyan erzesrm hogy nem mozdultok ki a kpmfortzonatokbol ha nem csal a melo helyen ragadtok meg.. tobb szingli ferfi van joval mint no..
dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De ki van rájuk állva? Ha egyszer ez a szituáció egy nős férfiról szól, és Ő az aki az érdeklődését ennyire kifejezi nem én, akkor miért vagyok én rá állva és nem fordítva?
dec. 16. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!