Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtünk kavarni a kolléganő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtünk kavarni a kolléganőmmel titokban a munkahelyemen, de folyamatosan húzza az agyam, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nem bírja tovább és menjek ki vele a WC-be, csókolozunk+tapi és 2 perc után már szól, hogy vissza kell mennie, engedjem el.


Mert ha tovább csináljuk akkor letépni rólam a ruhát.


Aztán ma odaszólt nekem reggel, hogy holnap szexelünk készüljek fel…


Délután szól, hogy nem tud jönni…



2023. márc. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik csak. Rajtad áll, hogy meddig hagyod.
2023. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csinálnám, hogy mostantól mégcsak hozzá sem szólnék, ha nagyon muszáj, akkor csak munkakeretein belül.

Hagyj érezze milyen amikor valaki csak játszik vele, aztán

ha miután rám mászna (mert rád fog, több mint valószínű), akkor vagy megdugnám egyszer és búcsút intenék neki, vagy elutasítanám.


N

2023. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Szórakozik, és csak a szája jár...


Nem lehet, hogy foglalt?

2023. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Ambvivalens, nem tudja mit akar igazából. Vágyik is rád, meg jó eséllyel fél is.
2023. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem fehérvári munkahely, mert van ott egy srác, aki bejön nekem és félek, hogy ő ilyen kavaró.
2023. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!