Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kapcsolatom olyan semmilyen, de 32 éves vagyok, és már nem találnék senkit?

Figyelt kérdés

Azért 32 évesen nem olyan párt találni, mint mikor az ember huszonéves. Azért 32 évesen már mindenki házasságban él, és saját családja, gyerekei vannak. Én meg nyilván nem szeretnék olyan párt, akinek már gyereke van, mivel nekem nincs.

A mostani barátommal is tök nehezen jött össze az ismerkedés, előtte 1 és fél évig egyedül voltam az exemmel való kapcsolatom után, de szinte majd az egész életemet egyedül életem le, mivel huszonéves koromban sem különösebben érdekeltem a férfiakat. Annyi idióta pasival beszélgettem, eltűntek, senkit nem érdekeltem annyira, mint a barátomat.

De a barátomra se számíthatok sosem, és a kapcsolatunk is olyan semmilyen. Másoknál zajlik az élet, míg én 32 évesen annyit se mondhatok el magamról, hogy már a szüleimtől külön élek, és feleség vagyok.

Még a társadalom szemében az sem annyira elítélendő, aki egyedülálló anya, és a férjével elváltak, mint aki csak úgy minden nélkül szingli marad. Ha a barátom nem lenne, senkinek se kellenék.


dec. 19. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
🤷.
dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Buta vagy. Maradj ebben a szarban.
dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem él mindenki házasságban és nincs is mindenkinek gyereke. Ha így volna akkor nem fogyna és nem öregedne a társadalom.


Ilyen depresszív hozzáállással ne is csodálkozz, hogy nincs jelentkező.

dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pont a nővéremmel beszéltünk erről. Ő neki nincs senkije, mert fiatalon válogatott, és szerinte lassan 40 évesen már ő is egyedül fog maradni. Azt mondta jól gondoljam meg, mert nem biztos hogy már lesz valakim, pláne ebben a korban.
dec. 19. 20:26
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindketten debilek vagytok, éljetek együtt a nővéreddel.
dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Írjál ki ide még hatvanezer kérdést, nem elég a napi 3. Nem csodálom, hogy másoknak is unalmas vagy.
dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát erre nem tudok mit mondani. Az én életem sem csupa öröm és vidámság :(
dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

Nem tudom miről beszélsz, én személy szerint erről a problémámról most először írtam ki kérdést ezen az oldalon.

dec. 19. 20:56
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

A válaszadók egy jelentős része azt mondja, és azt is fogja mondani, hogy lépjél ki, hisz úgyis biztos találsz jobbat. Vagy egyedül is jobb, mint egy rosszban.


Nos, szerintem mindez részigazság és féligazság, és az adott személyek pontos ismerete nélkül felelőtlenség ilyesmire buzdítani. Miért? A magam példáját mondom, csak én férfi vagyok....


A mi kapcsolatunk se működött, döglődött. Azt hittem, hogy ha véget vetünk neki, akkor lesz jobb, a mostani csak teher, stb... Hát, elmondom neked, hogy azóta is egyedül vagyok. Miért? Mert akkor szembesültem vele, hogy akármilyen lapos is lett a kapcsolatunk, és akármilyen negatív tulajdonságai is voltak az akkori páromnak, mindez eltörpült amellett, amilyen defektes nőkkel utána volt dolgom. Belső tulajdonságokra gondolok főleg. És 32 évesen értem sem kapkodtak persze még ezek a nők sem úgy, ahogy mondjuk 24 éves koromban. Ha nem BP-i vagy, akkor bizony a lehetőségek száma sem végtelen a partnerek, ismerkedés terén.


Mindezzel én nem azt mondom, hogy mindenképpen maradj benne egy rosszul működő kapcsolatban. De a kiugrást is mérlegelni kell, mert az sem mind úgy igaz, hogy törvényszerűen lesz jobb, vagy másik.

El kell fogadnod, hogy lehet, hogy nem lesz jobb, vagy egyáltalán nem lesz másik. Ez benne van a pakliban.


Szerintem akkor lépj ki egyértelműen és biztosan, nyugodt szívvel, ha az egészségedre megy rá a dolog, vagy a karrieredre, vagy a lelkivilágodra (depresszív leszel pl.), vagy bármilyen olyan egyértelműen stabil pontra az életedben, ami fontosabb ennél a kapcsolatnál.

dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Az incelektől szoktam olvasni ezt a hülye dumát, hogy harminc akárhány évesen már kiöregedtél a pasizáshoz és úgysem lenne esélyed a párkapcsolatra. Te is az ő értelmi szintjükön állhatsz akkor, ami azért elég durva teljesítmény
dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!