Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kapcsolatom olyan semmilyen, de 32 éves vagyok, és már nem találnék senkit?

Figyelt kérdés

Azért 32 évesen nem olyan párt találni, mint mikor az ember huszonéves. Azért 32 évesen már mindenki házasságban él, és saját családja, gyerekei vannak. Én meg nyilván nem szeretnék olyan párt, akinek már gyereke van, mivel nekem nincs.

A mostani barátommal is tök nehezen jött össze az ismerkedés, előtte 1 és fél évig egyedül voltam az exemmel való kapcsolatom után, de szinte majd az egész életemet egyedül életem le, mivel huszonéves koromban sem különösebben érdekeltem a férfiakat. Annyi idióta pasival beszélgettem, eltűntek, senkit nem érdekeltem annyira, mint a barátomat.

De a barátomra se számíthatok sosem, és a kapcsolatunk is olyan semmilyen. Másoknál zajlik az élet, míg én 32 évesen annyit se mondhatok el magamról, hogy már a szüleimtől külön élek, és feleség vagyok.

Még a társadalom szemében az sem annyira elítélendő, aki egyedülálló anya, és a férjével elváltak, mint aki csak úgy minden nélkül szingli marad. Ha a barátom nem lenne, senkinek se kellenék.


dec. 19. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Ismerősöm nagyanyja 70 évesen jött össze egy férfival. Ennyit arról, mennyire vagy öreg a párkereséshez. Az élethez való hozzáállásoddal van probléma, testvéreddel együtt!


Azzal egyetértek, hogy nem érdemes nagyon válogatni és a tökéletes férfit keresni, mivel nem létezik. De ha találsz egy normális férfit, aki tisztel, megbecsül és nem esik nehezedre boldoggá tenni, akkor ne rázd le csak azért, mert lehet találsz jobbat!

dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Pont akkor lesz ugyanilyen boldogtalan, ha nem válogat, és annyival beéri, hogy a pasi "normális".
dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Bőven lehet ismerkedni ebben a korban is🤣...de ha neked kell a szr.

N 31

dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Bőven 40 felett találtam meg a párom akivel minden is klappol. Te inkább az egyedülléttől félsz, szorongó, önbizalomhiányos személyiséged van ezért ragadsz bele inkább a sz.rba.
dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha neked csak a társadalom megítélése a fontos, meg hogy mások mit gondolnak rólad, akkor beszéld meg a szerencsétlen paliddal, hogy házasodjatok össze csak emiatt, és aztán két hét múlva váljatok el. Elvált nőként már nem leszel annyira "elítélendő".


Persze azt is lehetne, hogy nem mások véleményével foglalkozol, de az már egy magasabb szint...

dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!