Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy kabala pasi/nő?

Figyelt kérdés

Van az a régi film, A kabala pasi, amiben akivel szakít a srác, utána a csaj megtalálja az igazit.

Tudom hülyeség, de azt érzem, hogy én vagyok a kabala nő..

Eddig 7 sráccal jártam, eggyel össze is házasodtam, majd elváltunk (9 évig voltunk együtt), de mind megtalálták utánam az igazit elég rövid időn belül.. a férjemmel 1,5 éve váltunk el, de most vett házat az új baratnőjével, utána volt egy kapcsolatom, aminek tavasszal lett vége, de az illető most novemberben házasodott..

Azt hiszem tényleg el vagyok átkozva.. annyira reménytelennek látom, hogy valaha megtalálom én is az igazit..



dec. 20. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Volt anno egy retard gyerek a májvippen, annál volt mindig kiírva, hogy "ÉN VOK A KABALAPASI". Én csak kabalamajomnak neveztem, értelmi képességei inkább arra a rangra voltak jó.
dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkábn ugródeszkának hívják ezt nem kabalának.
dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Lezártad az adott kapcsolatot továbbléptek, talán ülni és szomorkodniuk kellett volna tovább egész életükben? Miből gondolod, hogy a férjed és az új barátnője örök életre együtt marad, hm?

Azért vagy elkeseredve mert benyeltél egy rakás negatív impulzust és most minden fekete. Egyedül vagy karácsonykor és keseregsz. Inkább azt nézd, hogy szilveszterkor hova mész bulizni :)

dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Nem gondolom magamat ugródeszkának.

Jól nézek ki, intelligens vagyok, diplomám van, jó munkám, vicces vagyok, nem vagyok sem hisztis, sem féltékeny, nem miattam értek véget a kapcsolatok, így alakultak vagy a távolság miatt vagy a szerelem elmúlása miatt vagy más élethelyzetek miatt, de sosem megcsalás vagy veszekedések miatt.

dec. 20. 21:47
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Azért gondolom így, jó dolgokat hoz ki belőle, nem tudom hogy az ő hatása-e, de olyan dolgokat tesz, amiket mellettem nem, pl.: új végzettség, új vállalkozás.

dec. 20. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami van. Én is ilyen vagyok. És az a vicc, hogy mostanában már tök hamar, pár hónap, kevesebb mint fél év alatt megtalálják utánam "az igazit"! Ebben persze szerepet játszhat a kor; 30-as vagy 40 eleje férfiakról van már szó, nem huszonévesekről, nem akarnak sokáig tökölni. De tényleg döbbenetes, hogy nem csak kétségbeesetten, elhamarkodottan leakasztanak valakit, mindegy, kit, csak legyen, hanem sikerül a nekik valót megtalálniuk.
dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok így..

Igen, én is 30as férfiakról beszélek, de régebben is így volt..

Akivel 17 évesen jártam (Ő 21 volt) is megházasodott pár éven belül, gyereke van, boldogok..

Akivel 18 évesen jártam végül az exével jött össze évek múlva, mert mindig is Ők voltak egymásnak az igaziak..

Szóval nem tudom mivan..

dec. 20. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Lassan már rám férne egy jó lagzi. Megiszunk egy kávét?
dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valogatos csufsagok.
dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
fél év után szakítottam egy fiúval,aki pont ezt elmondta nekem :) hogy ő a kabalapasi. mindenki pont fél év után szakított vele,ęs tudja róluk,hogy utána örökre a párjukkal maradtak. ez 12 éve volt,azóta a férjemmel vagyok,3 gyerekünk van szóval bejött :D és ő is,ismerősök is tudnak róla,viccelődtünk ezen. én hálás vagyok,hogy jártam a kabalapasival,mert szinte összes ismerősünk szakitott már,de mi azóta se.
dec. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!