Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letezik hogy valaki tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik hogy valaki tenyleg nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyetemen megismertem egy sracot. Eleinte csak baratok voltunk aztan elkezdtunk egymasnal aludni. Mindig mondta hogy nem akar kapcsolatot, en se akartam. Aztan elkezdett velem ugy viselkedni mintha egyutt lennenk. Rengeteget torodott velem a haloszoban kivul is. Be akart mutatni a kozeli baratinak (en ezt nem akartam mivel nem voltunk egyutt). Neha voltak kommentjei hogy ki tudja lehet kesobb egyutt leszunk. Tudni kell rola hogy mar volt tobb kapcsolatota is, azt mondta jelenleg evekig nem akar kotodni, csak ki akar porbalni mindent amig fiatal. Aztan en mondtam neki, hogy nekem mar kellemetlen az, hogy ennyit egyutt vagyunk de tudom hogy neki masok is kellenek. Kerdeztem tole hogyha talalna mast befejezni-e velem, erre az volt a reakcio, hogy nem mert ahhoz tul jo a szex velem... Befejeztem, mert elegem lett az egeszbol. Nagyon fontos volt neki, hogy meg talakozzunk utoljara es bucsuzzunk el es emlekezzunk vissza a szep emlekekre. Eletemben nem lattam meg annyira szomorunak, allandoan ragyujtott, es a szeme olyan volt mint aki sirt. A talalkozon vegig nevettunk. Azt mondta hogy neki nem alakultak ki felem mely erzesei, de kulonben tokeletes vagyok szamara, fel is sorolta miert, es ha kesobb talalkoznank ki tudja mi lesz. Csak o most nem keres kapcsolatot, es nem akar kesobb megbantani.... Ez volt december eleje, es mai napig nem birom eldonteni, hogy csak szorakozott velem egy nagyot vagy voltak erzesei csak elerhetetlen jelenleg. Nem tudom hogy csak tolem nem akart semmi komolyat vagy tenyleg senkitol.20L
2023. jan. 8. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nemcsaj egymasnál aludtatok, hanem szexeltetek, ezt máshogy hìvják.
2023. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez a se veled se nélküled dolog egy vicc!

Keress egy normálisat akinek kellesz!

2023. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Itt a bizonyíték hogy egyetemre járnak IQ nullás emberek is .
2023. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem akar hűséget fogadni. Nem akarja hogy te beszabályozd. De amugy jo lennél.

Van ez így.

2023. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van olyan, hogy valaki nem akar kapcsolatot valamilyen oknál fogva.

A srác elmondta, hogy nem érez úgy irántad, magyarán nem szerelmes beléd. Persze ettől még, mint ember kedvelhet. Az meg csak duma, hogy ha megismerne valakit akkor a jó szex miatt nem fejezné be veled. A szerelem és a jó szex két külön dolog. Tegyél magadnak egy szívességet és ne ringasd magad hiú ábrándokba vele kapcsolatban, keress valaki mást.

2023. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt. Nagyon nagy fellangolas es fel nyarat egyutt toltottuk. Aprosagokkal leptuk meg egymast de mi is leszogeztuk hogy nem akarunk kapcsolatot (o szakitasbol jott, nekem is azelott par honappal lett vege az enyemnek plusz en elmentem egy kulfoldi szemeszterre) - meg ki is utazott hozzam! A sztori vege az lett hogy megvaltozott az egesz, haveri lett az egesz es vegul bekozolte hogy sem kapcsolatot nem akar (vegulis, tenyleg szolt elore csak megis mashogy bant velem) es rajott hogy nem engem keres


Szerintem nalunk is vastagon benne volt hogy nem akar tenyleg kapcsolatot egy jo ideig, plusz az is hogy megse en vagyok akit keres. En a helyedben nem huznam, en is megbantam. Mi mindennap beszelgettunk, hatalmas volt az illuziom hogy osszejottunk


Es lam, ez lett belole. Pedig iszonyat jo volt az eleje

2023. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osszejovunk* aki nem akar teged mar a legelejetol , szerintem engedd el, mert en hatalmasat csalodtam
2023. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!