Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jelenthetek neki semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelenthetek neki semmit?

Figyelt kérdés
Egy nagyon vonzó idősebb házas nőnek vagyok a szeretője. Nem tudok féltékennyé tenni semmivel. Nem jelentek neki akkor semmit?
dec. 21. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel akarod féltékennyé tenni és miért?
dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert nagyon csinos nő és nem akarom hogy mással összejöjjön .
dec. 21. 09:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet gyerekes de szoktam olyat csinálni hogy úgy csinálok mintha én is másokkal beszélnék vele meg nem foglalkozom . De Ő ugyanolyan kedves marad . Nem érdekli .
dec. 21. 09:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ifjú lehetsz még az írásodból ítélve….. egy házas nő nem kockáztat akárkivel és a hölgy pontosan tudja mit jelent a szeretői státusz….

Inkább úgy tűnik, hogy te szeretnél tőle többet….

dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A szeretője vagy, persze, hogy nem féltékeny rád.
dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
25 vagyok
dec. 21. 09:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Az idősebb nők a fiatalabb pasikat nem az eszükért, meg a személyiségükért szeretik, hanem mert jobb partik, mint egy hozzájuk korban hasonló férfi. Ennyi. Egy 40-50 éves nőnek te már semmi újat nem tudsz mutatni. Már nem 20 évesek, nem is lehet őket könnyen zavarba hozni, meg lenyűgözni sem. Átlagos fiatal férfiként legalábbis nem.
dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
35 éves a hölgy akiről írtam
dec. 21. 09:58
 9/14 anonim ***** válasza:

8.


Mindegy, házas, és te fiatalabb vagy, nem tudsz neki olyat mutatni átlagos paliként, amitől dob egy hátast.

dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy én átlagos vagyok ?
dec. 21. 10:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!