Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi zajlik egy ilyen emberben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik egy ilyen emberben?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben és hogyan "oldotta" meg.

Adott egy férfi, aki párkapcsolatban él és szereti a társát. Felbukkan az életében egy nő a munkahelyen, aki szintén parkapcsolatban él, egy boldog kapcsolatban. Kedvelik egymást, rövid idő alatt sokat beszélgetnek és a férfi többet érez iránta, mint egy barát, de nem is szerelem, mert a párját szereti és nem dobná el miatta. A nő kizárólag barátként tekint a férfira.

A férfi viszont még így is, mikor a párjával van gondol a másik nőre. Néha úgy érzi vele szeretne lenni. Szeretheti ez a férfi még valóban a párját? Vagy csak önbecsapás.

A másik nő gyakran keresi, továbbra is sokat beszélgetnek, és a pasi nem tud leállni, nem tud nem-et mondani és eltávolodni tőle, pedig ez a kapcsolatára nézve veszélyes, ezt ő is tudja.


máj. 12. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben és hogyan "oldotta" meg."


Minden évben néhány millióan a földtekén.

A napi 8 óra összezártság mindig megteszi a hatását, a kapcsolat minőségétől függetlenül, mindenkit érhet kísértés.


Megoldás:

munkahelyváltás minél előbb

szenvedés

megcsalás, ami után vagy válás vagy két szék közé a padlóra vagy kapcsolat az újjal, akit persze ugyanígy megunsz

máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És egy ilyen helyzetben a párját már nyilván nem szereti igazán a férfi, akármennyire is bizonygatja.
máj. 12. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

De, szereti, mert ha nem szeretné, akkor szakított volna. A másik nő meg nyilván fülig szerelmes, és nem csak barátként tekint rá, különben nem kérdezne ekkora hülyeséget.

Egy foglalt pasiban neked is a másik nő a legizgalmasabb. Legyőzni, kiütni a nyeregből, téged szeressen jobban, te legyél a pasi szemében a jobb nő... Ez annyira szánalmas. Mindig az ilyenekből lesz szerető, az örök második.

máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én a pasi párja vagyok. Tele kétségekkel. Persze lehet, hogy szánalmas is.
máj. 12. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Mi tart mellette? Közös gyerek, hitel, lakás? Valószínűleg őt is ugyanez tartja a kapcsolatban.

Miért nem szakítasz? Jobb, ha kivárod, hogy ő hagy el?

máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A felsoroltak közül egyik sem. Szeretem, ezért vagyok vele.
máj. 12. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy kètsègek gyötörnek,elvègre érzelmileg már meg is csaltak...

Rossz hír, hogy vagy kiszállsz az egész,baromi megalázó szituból, vagy kivárod a baràtod döntèsèt, viszont köztes megoldás nem nagyon létezik.

máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Szakítani kell, nem kell várni a másikra, szarügy. Ott kell hagyni, ő is csak arra vár, hogy mit mond a másik nő.

Egyszer megtörténik, máskor is meg fog történni. Nem olyan nehéz ez.

máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Sztm is bőven szeretheti. Én is ilyen helyzetbe vagyok, én vagyok a nő és nekem pl most nincs senkim. Jó barátok vagyunk, az elején nehéz volt, de már tudjuk kezelni annélkül hogy rossz lenne.

Sose volt több, pedig alkalom lett volna.

máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 nem tudom. Nem vagyunk egyformák, az igaz, de számomra elképzelhetetlen, hogy más férfihoz vonzódjak, vágyjak rá, miközben őt szeretem. Ezt csak akkor tudom elképzelni, ha őt már nem szeretem úgy tiszta szívből.
máj. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!