Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, összejönnétek egy olyan férfival, akinek havi 389 ezer forint a fizetése?

Figyelt kérdés

Azaz nettó átlagfizetés Magyarországon.

[link]



dec. 21. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Kösz nem.
Alkalmi kapcsolatra esetleg, de komolyabbra nem
Persze, én is dolgozom, majd megoldjuk valahogy
Persze. Nálam nem ez számít.
43 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Mit tudunk róla még?
dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ milyen ember és hogy szerelmesek vagyunk-e egymásba.
dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Annyit, hogy ez nem a pályakezdő fizetése, amely később még emelkedni fog, hanem hogy a pasi ennyit tud.
dec. 21. 14:06
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

#3

Nem így értettem... Úgy értem, az emberünkről mit tudunk még, nem a fizetéséről... :))

dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Azt értelemszerűen nem tudom kijelenteni, hogy összejönnék vele, de nem lenne akadály. Én egy százassal többet keresek, de van is 1 év tapasztalatom. Szerintem ennyi különbség belefér.
dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Simán.
dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Hogy néz ki? Akar gyereket? Vallásos? Konzervatív? Élnek a szülei? Vannak háziállatai?
dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A többivel mondjuk, hogy minden rendben van. Egyedül az a kérdés, hogy ez korlátozó tényező-e.
dec. 21. 15:39
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

"A többivel mondjuk, hogy minden rendben van. Egyedül az a kérdés, hogy ez korlátozó tényező-e."

Oké...

Akkor adott egy arcra jóképű férfi, aki intelligens, kedves, udvarias, hasonló a világképünk, sok a közös érdeklődésünk. Igen, összejönnék vele. Egyébként párom is ekörül keres.

Vagy adott egy ronda, ostobácska, igénytelen, naplopó, akivel az élet alapvető kérdéseiben sem értek egyet és fárasztó számomra minden megszólalása. Nem, nem jönnék össze vele.

dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
A jelenlegi barátomnak ennél sokkal kevesebb van.
dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!