Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, összejönnétek egy olyan férfival, akinek havi 389 ezer forint a fizetése?

Figyelt kérdés

Azaz nettó átlagfizetés Magyarországon.

[link]



dec. 21. 13:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

De felőlem 1 milliót is kereshet ha egy sz@revő paraszt.

Aki nem tud meghívni semmire, soha nem vesz semmilyen apróságot sem, rendszeresen üres kézzel jön a randikra 😳🤷🏼‍♀️ olyan ember nem kell.

Ha keveset keres és néha néha eszébe jutok, kedveskedni akar , udvarol, akkor viszont szegény is lehet meg ha rosszabbul keres mint én , azt sem bánom.

Nem hiszi el egy férfi sem hogy a viselkedés a lényeg.

És ahogy látom a másikon hogy irigy vagy nem kínál meg vagy nem jutok eszébe soha, azonnal kiábrándulok mint emberből is.

jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ennél kevesebbet keres, max. szezonban kap ennyit, vagy még akkor se, és ez kb. nálunk már az álom kategória... Soha nem keresett ő se, és én se ennyit, vagy az infláció előtt ennek megfelelőt, ennek már örültünk volna, mint majom a farkának, de én most a netto 250 körülinek is, ha én a férjem fizetése mellé ennyit megkeresnék. És nem, nem 8 osztályt végzettek vagyunk.
jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hogy is mondjam...Ha 390 ezer lenne, akkor nem lenne akadálya. De így...ne haragudj, de kevés.
jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg azt hiszik hogy ez számit.

Azt is hiszik hogy autóval lehet csajozni.

Hát ismertem olyat aki bmwben ült de nekem kellett kifizetnem az udítőmet holott ő hívott el és randit akart.

Abszolút nem számit hogy mid van és mennyit keresel.

Az hogy irigy sóher vagy férfias ,lovagias , az nem ezeken múlik.

A nők nagy százaléka nem szereti a sóhereket és szépen meg is tárgyaljuk hogy ki miket tapasztalt.

jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%

Kettőnknek együtt nincs ennyi pénze, mégis boldogan és élménytelien élünk! (Külföldre nem utazunk.) Nem tagadom a bitang-rossz gazdasági helyzetet, de viszonylag jó helyzetben vagyunk és elvagyunk 390E alatt. Tehát akkor mi a probléma vagy miért kell ezen problémázni?? Arról lehet negatív vélemény, aki így előre ismeretlenül eltaszítja magától a másikat. Meg is érdemli, hogy senkije ne legyen.


35/F

jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
S még kis hitelt is fizetek belőle. Nahát! Mik vannak?
jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hány olyan munkás van aki ennél kevesebbet keres és kapcsolata van.

Nem értik a férfiak hogy nem az anyagiakon múlik?

Hacsak nem vagy 100 kilós kopaszodó rohadt fogú kis facú aki bombanőt akar. Na akkor nem fog veled leállni egy nő aki szép.

jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!