Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mióta elmúltam 30 éves teljesen depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék fiatalabb lenni, de tudom, hogy azt már nem lehet. Még sokan így is fiatalabbnak néznek a koromnál, de engem mégis szomorúvá tesz, ha belegondolok, hogy 33 éves vagyok. Hányszor belegondolok abba, hogy egy huszonévesnek mennyivel könnyebb, huszonévesen még szülni is biztonságosabb, nagyobb eséllyel lehet egészséges gyereke, mint nekem.

Meg egy huszonévesnek annyival könnyebb minden, mint nekem, nekem ügyelnem kell arra, hogy a barátom nehogy ott hagyjon, mert én már nem találnék senkit, aki normális, ellentétben egy huszonévessel.


dec. 21. 23:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, és a kérdésemre érdekelnének a válaszok.
dec. 22. 00:09
 2/17 anonim ***** válasza:

Az is rossz hozzá állás szerintem, hogy senki normálissat nem találni ilyen korosztályban!🤨

De a kérdésedre a válasz, ilyen korban már általában komolyabban elgondolkodik az ember az idő múlásán.Szomorkodni, viszont nem érdemes, változtatni úgy sem lehet rajta, viszont az eddig megtörtént dolgokból lehet tanulni...

dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert aki depressziós 30 felett meg inkább az lesz

Én most lettem 30 és tudom hogy már csak pár évem van

Remelem

Egyke vagyok, nem találok part, családom szinten beteg...

nulla kilátás

dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, és 4-es, ti esetleg lányok vagytok?
dec. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bármilyen korban találhatsz normális párt.
dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülye vagy, a 30-as évek a legjobb időszak egy nő életében (már ha nem vagy egy lelakott bányarém persze). Mit fogsz csinálni 40 felett, amikor már tényleg szar lesz?
dec. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

'21 nyarán töltöttem a 30-at, előtte úgy január és március között nagyon mélyre kerültem, azóta is hullámzóan ugyan, de egyre rosszabb.

Te legalább nem vagy egyedülálló, bár ha nem az igazi a kapcsolatotok, akkor baszhatod. Én lényegében mindig az voltam, és most már, ahogy rá is mutattál, nem nagyon lehet megfelelő és független férfit találni, foglalt mind. Olyan kevés a vonzó és normális, akkora rájuk a kereslet, a jobb nők lecsaptak rájuk, mi meg küszködhetünk az életről is lehozó maradékkal vagy marad a megszokott tartós egyedüllét.

Reménytelen, kilátástalan.

dec. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Te egy valódi gyakorikerdesek felhasználó vagy :)


Ugyanis csak az itteniek szerint járt el a 30-asok 40-esek felett az idő, és selejtesek ha 30 felett egyedül vannak...


De ez a baromság csak néhány itteni hülyegyerek miatt van.

dec. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5 igen az vagyok

Ráadásul olyan lány akinek a külseje kellett a munkájához és látom hogy már nem úgy nézek ki mint 20 évesen...

adottságokat tekintve lenne lehetőségem tehetős nagyvilági életre amit szeretnek de mivel egy agybeteg családba születtem így szorongasos depresszióm van és jelenleg annyira lent vagyok hogy meg a mekibe sem lennék jo

Már nem mintha annal lenne rosszabb minthogy felulok reggel a buszra bent rohadok a mekibe majd itthon az bántalmazó anyámnál... főleg mivel lenne lehetőségem sokkal jobbra és volt is nyilván aki 18 éves koratol a mekiben rohad a semmiért az nem ismer mást

Kiváncsi lennék ilyen helyzetben ki ne akarná fejbeloni magát

dec. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Hans Pötterman ***** válasza:
Nem tudom, én még csak most kezdek kicombosodni, most kezdem érdekelni a csajokat is így 30hoz közeledve. Haverom veled egyidős,most tombol a legjobban ő is, 20as éveiben meg csak sínylődött.
dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!