Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mióta elmúltam 30 éves teljesen depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék fiatalabb lenni, de tudom, hogy azt már nem lehet. Még sokan így is fiatalabbnak néznek a koromnál, de engem mégis szomorúvá tesz, ha belegondolok, hogy 33 éves vagyok. Hányszor belegondolok abba, hogy egy huszonévesnek mennyivel könnyebb, huszonévesen még szülni is biztonságosabb, nagyobb eséllyel lehet egészséges gyereke, mint nekem.

Meg egy huszonévesnek annyival könnyebb minden, mint nekem, nekem ügyelnem kell arra, hogy a barátom nehogy ott hagyjon, mert én már nem találnék senkit, aki normális, ellentétben egy huszonévessel.


dec. 21. 23:58
1 2
 11/17 Hans Pötterman ***** válasza:
Ja várj,most látom te nő vagy. Na mindegy, lényege ugyanaz, nagyon fiatal vagy ehhez a koravén kesergéshez.
dec. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is 33 vagyok csak a másik oldalt. Lemondtam a családról mert már elkésettnek tartom. Keresni kell valami célt és olyan dolgokkal foglalkozni ami boldoggá tesz. Ha ezen pörögsz tényleg befordulsz. Jó pár év elment nekem is erre és nagy kár mert közben élhettem volna pozitívabban is.
dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az életkor miatti depresszió akkor szokott megjelenni, amikor az egyén úgy érzi, hogy nem ért el annyi eredményt az életben, mint amennyit az életkora alapján el kellett volna.

Magyarul nyilván nem az a 30 éves lesz depressziós, akinek jó állása van, jó tanulmányai, szakmai tapasztalata; saját lakása van, valamint megházasodott, gyereke van, boldog családi életet él stb.

Hanem az, aki 30 évesen még mindig az anyjával él, vagy albérletben, csóró, egyedülálló, aki nem kell komolyra (vagy épp alkalmira sem), a munkája szívás.

Ugye érted? Akinek bejött az élet, azt nem zavarja a kora. Aki viszont veszített, az bizony keserű lesz, ahogy telnek az évek.

dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A hozzászolásod igen szr.
dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14

N 31**

dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerűbben fogalmazok, hogy az egyszerű lelkek is megértsék.

Ugye van az a mondás, hogy "nem a hétfőt utálod, hanem a munkádat".

Na ebben a kérdésben is hasonló a helyzet:

"Nem a korod miatt vagy depressziós, hanem az életed miatt."

dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A kérdező egy troll, sorozatban írja ki a teljesen értelmetlen kérdéseit.
dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!