Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkben van aki párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkben van aki párkapcsolatban sem szereti az ölelést?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőm mondta hogy hát ha van ami neki nem a szeretetnyelve akkor az az ölelés.


Pedig férjnél is van.


Ez olyan megdöbbentő, tényleg vannak nők akiket zavar ha párjuk megöleli őket???



dec. 24. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm, alapból a legridegebb csillagjegyű volt (vízöntő). Egyszerűen más volt szeretetnyelvünk, nem is értem hogy jöttünk össze...
dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg alkalmiban is van, es szinte ez a lenyeg, illetve az egyik legjobb erzes. De aki keptelen erzesre, annak csak ertelmetlen csapolas. Azert megijesztene partnerkent, hogy mi van mogotte. Van egyaltalan valami?

Baratsagban utalom viszont, pont nem igazi baratnok olelgettek, hanem akik amerikai filmes kirakat-erzeseket imitaltak.

De meg egyszer. Parkapcsolatban nem olelni?

dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vízöntő nő vagyok. Én sem szeretem ha abusgatnak vagy nekem kell valakit abusgatni. Ezt szellemileg is egyfajta korlátnak élem meg és fizikailag is. Nem arról van szó, hogy nem lehet sose megölelni egymást, de állandóan egymás nyakában lógni, az számomra elképzelhetetlen.
dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3


de akkor szexet hogy kell elképzelni?


csak dugja be a pasi de ne ölelgessen közben mert az zavar ha a testetek összeér???

dec. 24. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
4, nem ezt mondtam. Hanem azt nem szeretem, amikor valaki állandóan ölelkezni meg nyalakodni akar. Mindennek megvan a maga helye és ideje.
dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!