Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem szereti annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem szereti annyira a nőt ha minden képen ilyen fejet vág?

Figyelt kérdés

Régebben ismerkedtem egy sráccal, legtöbbször csak írogattunk, 1-2x találkoztunk. Én mondtam egyébként, hogy nem szeretném vele folytatni az ismerkedést.

Na a lényeg az, “utánam” lett egy barátnője. A csaj állandóan pakolja ki a közös képeket róluk. A srác 30ból ha egyszer mosolyog vagy vág normális fejet. Mindegyik képek fa pofával néz kb, csak a nő mosolyog. Régen mi ketten is csináltunk pár közös képet, még azokon is jobban mosolygott a srác..

A nő mindent kipakol mit csinálnak, csókolózós képek, így-úgy szeretlek szívem, stb.

Teljesen megváltozott mellette a csávó, de inkább ilyen bizonygatós, erőltetett formában.

Nyilván ez nem nekem szól én nem töltöttem be nagy szerepet az életében.

Ez utalhat rá, hogy ő annyira nem boldog a kapcsolatban mint amennyire a csaj vagy amennyire a külvilág felé mutatja?

(Vannak régi képei amin egyedül van azokon is általában mosolyog)



2022. aug. 9. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ő inkabb megélné az élmenyeket es nem a kenyszeres szelfizésen meg fotózkodásokon van mint a csaj.

Ismerek ilyen pàrt. Akárhol vannak a csajnak egybol a kezeben a telo hogy vigyorogj csííz a pasi meg tűri csak az egészet.

De ezel soha nem szólnak. Be vannak csicskulva.

2022. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Általában aki nagyon bizonygatja a külvilágnak, pont annak nem jó a párkapcsolata.
2022. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Egy a lényeg: nem veled van.


A többi neked legyen szépen mindegy.

2022. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy? Miért küldted el, ha enyire érdekel? Gondolom azt akarod hallani hogy azért vág savanyú pofát minden fényképen mert nemet mondtal neki :D
2022. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Biztos az bassza a csőrét, hogy boldog a fickó nélküle is, alkalomadtán hamarabb lett párkapcsolata, mint neki.


Van pár ember, akivel randiztam, aztán elutasítottam, mert nem klappoltak a dolgok. Mindenkinek a legjobbat kívánom, de pláne nem vizslatom, hogy mit kezd az életével nélkülem. Végülis egy senki voltam, akivel párszor kávéztunk-boroztunk egy jót, miért kellene azt hinnem, hogy hosszú távon szamítok?


Te miért hiszed azt?

2022. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Miért, mennyire kell boldognak lennie? Van erre valami mérőszám?

Egy biztos: ő önként van ezzel a csajjal. Majd ha nem jó neki, akkor szakítani fog. De egyelőre együtt vsn vele, mert ezt akarja. Pont.

Fotók alapján ekkora következtetést levonni, hát hihetetlen. Mit nézegeted? Szánalmas.

Haverom azért nem mosolyog egy ideje a képeken, mert letört egy darab a fogából, még nem tudta megcsináltatni, és szégyelli. A barátnőjét pedig meg akarja kérni, csak kivárja a megfelelő alkalmat.

Az összes képen úgy néz ki, mint aki vadalmába harapott. Akkor is, ha buli vagy programok alatt jól érzi magát.

2022. aug. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
" A villamos alatt fekvő embernek sosem őszinte a mosolya "...nagy igazság.És az is, hogy amit ezerrel bizonygatnak,az nem igaz, vagy erőltetett.
2022. aug. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem mosolyog, mert meg mindig utanad sovarog.
2022. aug. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Volt egy exem, aki sosem mosolygott, csak amikor velem vagy a haverjaival volt (a haverjaival is csak akkor, ha ivott). Én szerettem szelfizni vele, nem pakoltam mondjuk ki annyi képet, csak simán magunknak akartam. Na ott is én tanítottam meg arra, hogy mosolyogjon :D Mert ott is vagy fapofa, vagy egyenesen morcos fej ment. Vicces volt, hogy ő volt a tanú a tesója esküvőjén és még ott is morcos fejet vágott... Azért emiatt én kivoltam :D
2022. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Na de azt akartam mondani, hogy ettől ő még nagyon szeretett engem, csak nem érezte komfortosan magát, ha más is látta, hogy mosolyog (és ez a más lehetett akár a kamera is).
2022. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!